تبیان، دستیار زندگی
جهت ثبت نام در دوره‌های مجازی موسسه تبیان پس از ورود به سایت آموزش الکترونیکی تبیان بر روی آیکون ثبت نام دوره های مجازی کلیک نمایید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

راهنمای ثبت نام در دوره های مجازی

دفتر آموزش الکترونیکی تبیان

گام اول- جهت ثبت نام در دوره‌های مجازی موسسه تبیان پس از ورود به سایت آموزش الکترونیکی تبیان بر روی آیکون "ثبت نام دوره های مجازی" کلیک نمایید.

گام  دوم- در صفحه ثبت نام دوره های مجازی لیست تمام دپارتمان های یادگیری الکترونیکی از طریق منوی سمت راست صفحه قابل دسترس می باشد. جهت مشاهده دوره های موجود در هر یک از دپارتمان ها، بر روی دپارتمان مورد نظر کلیک نمایید.

گام سوم- پس از مشاهده تمام دوره‌های موجود در دپارتمان، بر روی دوره مورد نظر کلیک نمایید. در قسمت توضیحات هر دوره اهداف و مطالب اصلی آن دوره به انضمام شهریه، تاریخ شروع و پایان، تعداد ثبت نام شدگان، تعداد متقاضیان، تعداد فارغ التحصیلان و حد نصاب شروع دوره نیز قید شده است.

گام چهارم- در این صفحه علاوه بر توضیحات قید شده، اطلاعات دیگری از قبیل شرایط ثبت نام، درصد تخفیف با امتیاز و درصد تخفیف بازاریابی دوره نیز نمایش داده شده است.  در ضمن اطلاعات فردی شما نیز در این قسمت نمایش داده می شود بدین ترتیب می‌توانید از صحت مشخصات فردی خود اطمینان حاصل کرده و در نهایت گزینه "انجام روند پرداخت" را کلیک کنید.

گام پنجم- در این صفحه  دوره انتخابی و مشخصات آن  نمایش داده می شود. در صورت  صحت اطلاعات  گزینه"تایید" را کلیک نمایید.

در این صفحه همانطور که در شکل زیر می بینید در کنار نام دوره انتخابی شما یک چک باکس قرار دارد که این چک باکس برای دوره هایی که "درصد تخفیف با امتیاز" در آنها صفر نباشد ظاهر می شود. اگر می خواهید از تخفیف با امتیاز استفاده کنید این چک باکس را تیک بزنید.

همانطور که در شکل دوم مشخص است با تیک زدن چک باکس مربوط به تخفیف با امتیاز عدد صفر در زیر گزینه امتیاز و همچنین مبلغ قابل پرداخت (گوشه سمت چپ پایین) تغییر کرده و تخفیف مورد نظر اعمال می شود و مابقی شهریه را می توانید واریز به حساب کنید.

در شکل ذیل طریقه واریز به حساب به صورت الکترونیکی و حضوری توضیح داده شده است. جهت واریز وجه به صورت الکترونیکی دکمه تایید را کلیک نموده تا وارد گذرگاه بانک شوید.

در صورتی که دارای بن تخفیف می باشید. در قسمت مشخص شده، کد بن خود را وارد کرده و دکمه ثبت را بزنید. پس از وارد کردن کد بن مشابه حالت قبل مبلغ قابل پرداخت با توجه به موجودی بن و یا درصد تخفیف آن تغییر می کند و مابقی شهریه را می توانید به حساب  واریز نمایید.

توجه: شما می توانید هر یک از روش های ذکر شده، شامل استفاده از بن، امتیاز، کد بازاریابی و نقدی را در صورتی که در دوره تعریف شده باشند و شما امکان استفاده از آن ها را داشته باشید را تواما نیز  استفاده نمایید. به عنوان مثال برای ثبت نام در دوره ای که دارای 10% تخفیف با امتیاز و 50% تخفیف با بن می باشد، اگر شما بن مربوطه و امتیاز کافی را دارا باشید می توانید پس از تیک زدن چک باکس مربوط به امتیاز، کد بن خود را وارد کرده و 60% تخفیف بگیرید.

جهت تکمیل ثبت نام و یا مشاهده جزئیات آن می توانید به صفحه "لیست دوره های مجازی" مراجعه نمایید. این صفحه از 2 طریق قابل دسترس می باشد.

1- بر روی  "تبیان من" که در زیر نام کاربری شما قرار دارد کلیک نمایید و از منوی سمت چپ گزینه "سفارش های فروشگاه من" را انتخاب نمایید.

2- دوباره وارد صفحه ثبت نام دوره مربوطه شوید. در پایین گزینه "انجام روند پرداخت" بر  روی گزینه "اینجا" کلیک نمایید.

در این صفحه شما می توانید مشخصات دوره/دوره های انتخابی خود را ببینید. اگر نتوانستید روند پرداخت را به درستی طی کنید و موفق به پرداخت نشدید، با کلیک بر روی "مشاهده جزئیات" می توانید روند ثبت نام را تکمیل کنید. در صورتیکه نمی خواهید در دوره مربوطه شرکت کنید می توانید تا قبل از شروع دوره با کلیک بر روی "ثبت نام لغو شود" از دوره مورد نظر انصراف دهید.

 

مرکز آموزش الکترونیکی موسسه تبیان

تهیه و تنظیم: فاطمه سید خاموشی