تبیان، دستیار زندگی
کارلوس کرش، گزینه اصلی هدایت تیم ملی فوتبال کشورمان پنجشنبه شب در نشستی با دستیارانش به بررسی پیشنهاد فدراسیون فوتبال ایران پرداخت .........
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

کرش: از عملکرد بازیکنان ایران خوشم آمد

ایران - روسیه

"کارلوس کرش"، گزینه اصلی هدایت تیم ملی فوتبال کشورمان در نشستی با دستیارانش به بررسی پیشنهاد فدراسیون فوتبال ایران پرداخت و حتی در تماسی با عباس ترابیان مواردی را در خصوص این پیشنهاد مطرح کرد.

"کارلوس کرش" پس از گفتگو و مذاکرات نهایی با مسئولان فدراسیون فوتبال ایران پیش از ظهر چهارشنبه تهران را به مقصد امارات ترک کرد تا تماشاگر جدال دوستانه ملی پوشان فوتبال ایران مقابل روسیه باشد.

این مربی پرتغالی بازی چهارشنبه شب را با حضور در جایگاه VIP ورزشگاه زاید اسپورت سیتی به تماشا نشست و با نت برداری از آنچه در جریان بازی می گذشت، نشان داد که برای عقد قرارداد نهایی با فدراسیون فوتبال تمایل زیادی دارد.

بازدید از امکانات فوتبال ایران، شهر تهران و مهمتر از آن بررسی شرایط تیم ملی فوتبال ایران، کارلوس کرش را به یک جمع بندی ابتدایی از آنچه برای تصمیم گیری لازم است، رساند و او حالا باید به همراه دستیارانش و وکیلش شرایط را سبک و سنگین کرده و تصمیم نهایی را اتخاذ کند.

کرش و ترابیان

آنطور که عباس ترابیان، سرپرست کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال در آخرین گفتگوی خود عنوان کرد ، کرش از عملکرد تیم ملی فوتبال ایران مقابل روسیه رضایت کامل داشته است اما پاسخگوی به پیشنهاد فدراسیون فوتبال ایران را به پس از مشورت با دستیارانش موکول کرده است.

البته سرپرست کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال به مورد دیگری هم اشاره کرد و آن درخواست کارلوس کرش برای تغییر در بخش‌هایی از قرارداد پیشنهادی فدراسیون بوده است که وی آنها را نپذیرفته است.

ظاهرا طرفین در خصوص کلیات قرارداد به توافق رسیده اند اما برای حصول توافق نهایی باید زمان کافی در اختیار آنها به ویژه کرش قرار گیرد. این موردی است که ترابیان به خبرنگار مهر گفت و ابراز امیدواری کرد کرش پرتغالی هدایت تیم ملی ایران را بپذیرد.

ایران - روسیه

کارلوس کرش پس از بازگشت به پرتغال گفت: در سفری که به تهران داشتم از ساختار و عملکرد بازیکنان ایران خوشم آمد و در حال بررسی پیشنهاد آنها هستم.

"کارلوس کرش" در گفتگو با خبرگزاری پرتغالی "لوسا" گفت: من به دعوت فدراسیون فوتبال ایران در این کشور حضور پیدا کردم البته آنها این موضوع را علنی کردند اما باید بگویم من نمی توانم در این لحظه چیز بیشتری بگویم.  در حال حاضر بر روی پیشنهاد طرف ایرانی فکر می کنم.

کرش که اواسط هفته جاری به ایران سفر کرده بود و چهارشنبه شب نیز دیدار ایران و روسیه را در ورزشگاه زاید اسپورت شهر ابوظبی تماشا کرد پس از بازگشت به کشورش گفت: من از عملکرد بازیکنان ایران در این دیدار خوشم آمد. ضمن اینکه از ساختار فوتبال این کشور نیز خوشم آمد و امیدوارم بتوانیم با یکدیگر همکاری کنیم.

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرتغال که سابقه هدایت تیم رئال مادرید را نیز در کارنامه دارد، در حال حاضر در کشور پرتغال به سر می برد و عنوان کرده ظرف روزهای آتی به پیشنهاد مربیگری ایران پاسخ خواهد داد.

بخش ورزشی


منبع: مهر