تبیان، دستیار زندگی
موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان با صدور اطلاعیه‌ای از عموم مردم آگاه ایران برای شركت پرشور در راهپیمایی روز 22 بهمن، سالگرد پیروزی انقلاب شكوهمند اسلامی دعوت به عمل آورد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دعوت موسسه تبیان از ملت برای حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن

راهپیمایی

موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان با صدور اطلاعیه‌ای از عموم مردم آگاه ایران برای شركت پرشور در راهپیمایی روز 22 بهمن، سالگرد پیروزی انقلاب شكوهمند اسلامی دعوت به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی، متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

22بهمن، روز میلاد نوین امتی است که در تاریخ بشری، یکی از شورانگیزترین، عمیق‌ترین و زیباترین تحولات حماسه‌آفرین را بر مبنای «ایمان» و بر محور رهبری آفریده است. آن روز آمد؛ آن‌قدر سبک‌بال که در چند قدمی‌اش آسمان‌ها به سجده افتادند و منظومه‌ها در چکیده‌ای از نقطه آغازش گم شدند. آن روز آمد؛ آن‌قدر روشن که نور در هاله‌ای از شقایق، تمام زمین را دربرگرفت و درختان در ردیفی از آسمان‌ها بر پیشانی‌اش بوسه زدند. پیروزی انقلاب اسلامی ایران، خشم مقدسی بود علیه همه حق‌کشان و زورگویان و طاغوتیان زمان. انقلاب، آوای مرغ باغ ملکوت است که بر جان خاکیان عالم نشسته است. آن روز به لطف الهی کاخ‌هایی که به قیمت ویرانی کوخ‌ها برپا شده بود، به دست‌ ِکوخ‌نشینان سقوط کرد و محشری عظیم و شگفت از اراده مصمم مؤمنان و دین‌باوران پدیدار گشت. آن روز دیو گریخته و فرشته آمده بود، و چه حتمی است وعده‌های حق.

ای انقلاب، سرانجام ده روز خون و آتش و آه را پشت سر نهادی، تا در روز 22 بهمن بر ستیغ ظفربندی و لبخند جای گرفتی و اینک سال‌هاست که پروانه‌های خدا، گرد روشنی حضورت می‌گردند. و اینک سال‌هاست که شاهدان خدا وجودت را به تقدس در آغوش گرفته‌اند. و اینک سال‌هاست که فرشتگان تو را از تیغ هجمه‌ها و نیرنگ‌ها و آلودگی‌ها محافظت می‌کنند. ای رساترین شعر انقلاب، ای امام،‌ تو را با تمام وجود سرودیم اما زمان می‌برد تا بیتی از قصیده بلند وجودت را درک کنیم.

هر قطره خونِ شهید که بر خاک گلگون کربلای ایران می‌ریخت، موجی بیکران از جوانان شیفته شهادت را به سرعتی شگفت و حرکتی ناباورانه به میدانِ جهاد فرا می‌خواند و صحنه‌هایی خلق می‌کرد که بی‌شباهت به صحرای کربلا حسین(ع) نبود.

اینک ماییم و انقلاب اسلامی که یادگار امام راحل است. ماییم و رهبری که در خلوص و درایت و صلابتش شکی نیست. ماییم و نسلی پویا که هم آماج فتنه‌هاست هم ذخیره انقلاب. ماییم و یک جهان دشمن. ماییم و یک جهان نیرنگ و تزویر. ماییم و یک جهان دوست که همه چشم به ام‌القرای ایران دوخته‌اند. ماییم و جنگ فرهنگ‌ها و جبهه‌های متعدد در برابر انقلاب. ما از انقلابیم. شاهدانِ خون و شهادت. شاهدان ظلم و ستم طاغوتیان. اگر ما وفادار باشیم و پیمان نشکنیم و راسخ و استوار باشیم، نه بیم شکست انقلاب هست، نه خوف پیروزی دشمن و نه ترس از بر جان ماندن کوله‌بار رسالت‌ها. ما می‌مانیم و با تمام فتنه‌انگیزی‌ها و دروغ‌فکنی‌های دشمنان اسلام و انقلاب و رهبر انقلاب. مبارزه می‌کنیم و این امانت الهی را به عصر حضور امام عصر(عج) می‌سپاریم.

موسسه تبیان ضمن گرامیداشت و تبریك سی و دومین جشن فتح و پیروزی به حماسه‌آفرینان و حافظان این انقلاب الهی، از ملت آگاه و هوشیار و مومن ایران اسلامی دعوت می‌نماید تا یك‌بار دیگر همچون همیشه با حماسه‌آفرینی و حضور پرشور در صحنه‌های راهپیمایی سی‌امین سالگرد پیروزی انقلاب شكوهمند اسلامی در روز 22بهمن، مشت‌های محكم و گره‌خورده خود را بر دهان استكبار جهانی به سركردگی آمریكای جهانخوار و رژیم غاصب اسرائیل بكوبند و حماسه‌ای دیگر را رقم زنند.

تنظیم: هومن بهلولی