تبیان، دستیار زندگی
بر اساس جدیدترین رسوایی‌های وی گفته می‌شود تعدادی از دختران حاضر در یکی از جشن‌های موسوم به بونگا بونگا که از سوی وی انجام می شده است، در حالت عریان از وی تصاویری را گرفته‌اند. تعدادی از روزنامه‌های ایتالیایی رقابت شدیدی را برای به دست آوردن حق انتشار
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مزایده عکسهای برهنه برلوسکونی

برلوسکونی

با انتشار اخباری از وجود تصاویر برهنه برلوسکونی در یکی از جشن‌های وی، مزایده روزنامه‌های ایتالیا برای دستیابی به حق انتشار آن به بیش از یک میلیون یورو رسیده است.

روزنامه انگلیسی تلگراف، نوار رسوایی‌های "سیلویو برلوسکونی" نخست‌وزیر ایتالیا که از سوی رسانه‌های این کشور و سایر نقاط جهان به دقت دنبال می‌شود، همچنان ادامه دارد.

بر اساس جدیدترین رسوایی‌های وی گفته می‌شود تعدادی از دختران حاضر در یکی از جشن‌های موسوم به "بونگا بونگا" که از سوی وی انجام می شده است، در حالت عریان از وی تصاویری را گرفته‌اند.

تعدادی از روزنامه‌های ایتالیایی رقابت شدیدی را برای به دست آوردن حق انتشار این تصاویر آغاز کرده‌اند و گفته می‌شود که قیمت اولیه حق انتشار این تصاویر به بیش از یک میلیون یورو رسیده است.

این در حالی است که تیم حقوقدانان مدافع برلوسکونی قبل از انشار این تصاویر مدعی شده‌اند که این تصاویر ساختگی است!

آنها همچنین گفته‌اند که ممکن است اصلاً هیچ تصویری در این مورد وجود نداشته باشد و این در حالی است که رسانه‌های ایتالیایی با شتاب زایدالوصفی به دنبال دستیابی به حق انتشار این تصاویر هستند.

انتظار می‌رود برلوسکونی امروز یا فردا به اتهام داشتن روابط جنسی با دختر نوجوانی که به سن قانونی نرسیده و همچنین استفاده از موقعیت خود در آزاد کردن وی از زندان بعد از سرقت، در دادگاه محاکمه شود.

رابطه غیر اخلاقی به نوه حسنی مبارک!

هم چنین سیلویو برلوسکونی، نخست وزیر ایتالیا که به مشارکت در فحشای کودکان و یک دختر نوجوان متهم است، ادعا کرد که دختر مورد آزار و اذیت وی، "روبی" نوه حسنی مبارک، رئیس جمهور مصر بوده است.

برلوسکونی امروز یا فردا به اتهام داشتن روابط جنسی با دختر نوجوانی که به سن قانونی نرسیده و همچنین استفاده از موقعیت خود در آزاد کردن وی از زندان بعد از سرقت، در دادگاه محاکمه شود.

یک روز پس از رد مصوبه مصونیت قضایی برلوسکونی موسوم به "منع قانونی" از سوی دادگاه قانون اساسی ایتالیا، دادستانی شهر میلان در پرونده ای علیه برلوسکونی، وی را متهم به داشتن روابط غیراخلاقی با دختر نوجوان مراکشی معروف به "روبی" و اخاذی برای آزادی وی از زندان کرد.

برلوسکونی که به پرسابقه ترین سیاستمدار اروپایی متهم به فساد اخلاقی، مالی و حتی همکاری با مافیا شهرت یافته، اکنون پرونده روبی را می بیند که دادستانی میلان به طور جدی پیگیر آن است.

از سوی دیگر، گفته می شود نخست وزیر ایتالیا تاکنون با هزینه های فراوان توانسته از پیگرد قضایی در امان بماند و این بار هم چنین خواهد شد.

براساس محتویات پرونده، این دختر نوجوان مراکشی که ماه مه سال 2010 میلادی به اتهام دزدی بازداشت شده بود، پس از میانجیگری مستقیم نخست وزیری آزاد شد. برلوسکونی برای آزاد کردن او گفته بود "روبی" نوه حسنی مبارک، رئیس جمهوری مصر است.

فرآوری:یوسف قاضی زاده

بخش سیاست


منبع:

آینده

ایرنا

مشرق