سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
هفته بیست و یکم رقابتهای لیگ برتر با برگزاری چند دیدار پیگیری شد که تیم سایپای تهران در ورزشگاه شریعتی كرج میزبان ذوب آهن اصفهان بود كه این دیدار با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید. دیدار دو تیم همشهری برق شیراز و فجر سپاس...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نتایج هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال


هفته بیست و یکم رقابتهای لیگ برتر با برگزاری چند دیدار پیگیری شد که تیم سایپای تهران در ورزشگاه شریعتی كرج میزبان ذوب آهن اصفهان بود كه این دیدار با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

دیدار دو تیم همشهری برق شیراز و فجر سپاسی نیز بدون رد و بدل شدن هیچ گلی انجام شد، اما تیم قعرجدولی شموشك نوشهر در دیدار با رقیب قعر جدولی خود شهید قندی یزد با پیروزی این دیدار را به پایان رساند. شموشك نوشهر با گل شیرین علی آذری شرایط خود را نسبت به این تیم یزدی در قعر جدول بهتر كرد.

صبا باتری نیز با نتیجه دو بر صفر سپاهان اصفهان را شكست داد، علی دایی در دقایق 49 و 54 دو گل صباباتری را به ثمر رساند.

دیدارهای تیم‌های پاس و ابومسلم نیز با برتری یك بر صفر تیم پاس و با تك گل آرش برهانی به پایان رسید.

دیدار تیم‌های ملوان بندر انزلی و استقلال اهواز نیز یكشنبه 16 و استقلال تهران و راه آهن دوشنبه 17 بهمن ماه پیگیری خواهد شد.

در پایان بازی‌های انجام شده از هفته‌ی بیست و یكم رقابت‌های لیگ برتر تیم سایپا با 40 امتیاز همچنان صدرنشین است و تیم‌های پاس و استقلال تهران ( با یك بازی كمتر ) نیز به ترتیب با 38 و 37 امتیاز در مكان‌های دوم و سوم قرار دارند.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین