سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
کاپیتان تیم ملی در مصاحبه ای از دلایل خط خوردن بسیاری از بازیکنان تیم ملی توسط افشین قطبی حرف می زند .........
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نکونام:قطبی در حد تیم ملی نبود

جواد نکونام

کاپیتان تیم ملی در مصاحبه ای از دلایل خط خوردن بسیاری از بازیکنان تیم ملی توسط افشین قطبی حرف می زند.

جواد نکونام می گوید قطبی ، کریمی را به این دلیل به تیم ملی دعوت نکرد که حضور گاو ها در اردوی اتریش را تایید کرده بود.«دقیقا همین طور است.تأیید خبر حضور گاو در نزدیکی اردوی تیم‌ملی در اتریش و البته اعتراض به روش غیرحرفه‌ای بدنسازی یکی از اطرافیان قطبی.

تنها علی کریمی نبود. قطبی به اولادی گیر داده بود که باید سبک فوتبالت را عوض کنی، اولادی هم جواب داده بود شما مرا با همین خصوصیات دیدی و دعوت کردی و من چه جوری ظرف چند روز سبک فوتبالی را عوض کنم که با آن پرورش یافته‌ام؟»

نکونام با اشاره به خط خوردن عمران زاده و ستار زارع حرف هایش را این طور ادامه می دهد:« بعد از بازی با برزیل قطبی گفت حنیف بابت بازی نکردنش ناراحت شده و خطش زد.در مورد حسین کعبی هم حقایق همه می‌دانند. خیلی از بازیکنان می دانند که قطبی چند ماه قبل در اردوی قطر چه بلایی سر مهدی رحمتی و حسین کعبی آورد. من نبودم و بازوبند به کعبی و سپس رحمتی می‌رسید اما قطبی بی‌دلیل با حرف‌های ناپسند خود آنها را دلگیر کرد. برای پست حسین چند گزینه در ذهن داشت و راحت خطش زد اما چون به رحمتی نیازمند بود و او هم در اوج به سر می‌برد، خط نخورد. اما جریان ستار زارع هم جالب است.مربی می‌تواند بازیکن را روی سکو بفرستد اما قطبی به ستار می‌گفت برو پشت دروازه روپایی بزن، مسلماً تحمل این شرایط برای بازیکنی که سابقه زیادی دارد سخت است.»

: دلیل بد بازی کردن من بازی گرفتن قطبی از من بود به من تاکید شده بود به جز ضربات ایستگاهی از زمین خودمان جلوتر بروم. محدودیت های در نظر گرفته شده مرا از روند بازی خارج کرد

کاپیتان تیم ملی در ادامه گفت: به جای اینکه 4 تا برنامه در بازی کره جنوبی به بچه ها دهد آمد داخل رختکن حرف های بی تربیتی زد و رفت! قطبی به 10 ملی پوش قول ژاپن داده بود یکی از ملی پوشان از من پرسید آقای قطبی من را روی نمیکت می نشاند ولی به من گفته من را می خواهد ببرد ژاپن !

افشین قطبی و نکونام

*اکثر نفرات فیکس تیم ملی هم دل خوشی از قطبی ندارند دلیلش رفتار دوگانه قطبی بود در ظاهر با طرف خیلی برخورد می کرد اما پشت سرش حرف می زد . من اگر بد بازی می کردم باید تعویضم می کرد نه اینکه برود پشت سرم حرف بزند. من اگر ضعیف هستم چرا مربیان اوساسونا نگذاشتند استراحت کنم و اعلام کردند برای بازی با رئال مادرید به من احتیاج دارند؟

جای مسئولان باشم مربی در حد تیم ملی می آورم قطبی در حد تیم ملی نبود و فقط اهل قول دادن و وعده وعید بود.

وی گفت : دلیل بد بازی کردن من بازی گرفتن قطبی از من بود به من تاکید شده بود به جز ضربات ایستگاهی از زمین خودمان جلوتر بروم. محدودیت های در نظر گرفته شده مرا از روند بازی خارج کرد تمام مربیان قبلی تیم ملی به من می گفتند تو هافبک دفاعی هستی اما موقع حمله آزادی هر کاری صلاح می داندی انجام دهی من صادقانه بگویم قطبی نتوانست از من خوب بازی بگیرد.

قبل از جام ملتها هم به این تیم امید نداشتم چون تیم ملی خوب بازی نمی کرد خود بازیکنان هم از فوتبالی که بازی می کردند لذت نمی برند اگر بازی های تیم ملی را مرور کنید شرایط تاسف باری داشتیم هشت بازیکن باید دفاع کنند و با سه نفر باید گل میزدیم دیدید که با چه فوتبالی بر عراق و کره شمالی به پیروزی رسیدیم . این پیروزی هم به دست آوردیم حاصل زحمات بچه ها بود اما فوتبال انجام میدادیم در شان تیم ملی ایران نبود. در بازی کره جنوبی مربی به ما گفت هفت نفر حق ندارند از زمین ما خارج شوند با احتساب گلر می شود 8 نفر! حتی هند هم چها تار برنامه برای گل زدن به کره جنوبی داشت.

بخش ورزشی


منبع: خبرآنلاین

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین