سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
آزاده نامداری و محمد سلوکی گزینه‌های اجرای مراسم افتتاحیه واختتامیه بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم فجر هستند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

محمد سلوکی و آزاده نامداری مجریان احتمالی جشنواره فجر

محمد سلوکی و آزاده نامداری مجریان احتمالی جشنواره فجر

مذاکره با ستاره‌های سینما برای اجرای مراسم جشنواره فیلم فجر

 

آزاده نامداری و محمد سلوکی گزینه‌های اجرای مراسم افتتاحیه واختتامیه بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم فجر هستند.

به گزارش سرویس فرهنگ وهنر برنا، بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر در سالن همایش‌های برج میلاد با برنامه‌های ویژه برگزار می‌شود که کارگردانی آن را محمد پرویزی انجام می‌دهد.


برنامه‌ریزی‌ها برای برگزاری مراسم افتتاحیه و اختتامیه بیست‌و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر از مدتی پیش آغاز شده است، گروه دست‌اندرکار امور افتتاحیه و اختتامیه مشغول طراحی دکورها، ساخت تیزر و انتخاب مجری برای این دو مراسم ویژه هستند.

12 ویدئو گرافی در مراسم اختتاحیه بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر نمایش داده می‌شود، محمد پرویزی کارگردان مراسم افتتاحیه و اختتامیه است

افتتاحیه این آیین سینمایی شنبه 16 بهمن‌ماه در برج میلاد برگزار و مانند دوره قبل اختتامیه هم در این سالن برپا می‌شود. قرار است در مراسم افتتاحیه ال ای دی 94 متری نصب شود که قابلیت جا به جایی در صحنه دارد، با توجه به برنامه‌هایی که قرار است در مراسم افتتاحیه برگزار شود این ال ای دی و دکور متحرک امکان حرکت به مجری و مهمانان می‌دهد.

تیزرهای جشنواره و ویدئو گرافی‌های ویژه بیست‌و نهمین جشنواره فیلم فجر هم در این ال ای دی ها دیده می‌شوند، 12 ویدئو گرافی در مراسم اختتاحیه بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر نمایش داده می‌شود، محمد پرویزی کارگردان مراسم افتتاحیه و اختتامیه است و تیزرها را گروهی زیر نظر موسسه امور جشنواره‌های بنیاد سینمایی فارابی می‌سازند.

اجرای برنامه‌های موسیقی و استفاده از نوازندگان ممتاز موسیقی در این آیین‌های سینمایی هم از دیگر بخش‌هایی است که گروه دست‌اندرکار در حال تدارک آن هستند. آزاده نامداری و محمد سلوکی از گزینه‌های اجرای مراسم امسال هستند، با تعدادی از ستاره‌های سینما هم برای اجرای افتتاحیه و اختتامیه صحبت شده است، هنوز حضور هیچ فردی برای اجرا قطعی نشده است.


منبع:خبرگزاری برنا

تنظیم:سینما وتلویزیون تبیان

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین