سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
 از سوی كادر فنی تیم ملی و فدراسیون فوتبال كشورمان صبح امروز لیست اسامی 40 تن از بازیكنان ملی پوش كشورمان جهت حضور در بازیهای مقدماتی جام ملتهای آسیا 2007 به A.F.C ارسال شد. با ارسال نام این بازیكنان به A.F.C، تیم ملی كشورم...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

40 بازیكن از سوی برانکو به A.F.C معرفی شدند


 از سوی كادر فنی تیم ملی و فدراسیون فوتبال كشورمان صبح امروز لیست اسامی 40 تن از بازیكنان ملی پوش كشورمان جهت حضور در بازیهای مقدماتی جام ملتهای آسیا 2007 به A.F.C ارسال شد.

با ارسال نام این بازیكنان به A.F.C، تیم ملی كشورمان در طول بازیهای مقدماتی می تواند 23 تن از بین آنان را برای هر بازی به كمیته برگزاری مسابقات معرفی و از آنان در بازی مذكور استفاده كند.

حسین فركی مربی تیم ملی در این رابطه گفت: البته تغییراتی در قوانین این مسابقات بوجود آمده است، مثلاً قبلاً بعد از این كه 40 بازیكن معرفی می شدند تنها می توانستیم 5 بازیكن را جایگزین 5 نفر از لیست قبلی كنیم اما هم اكنون كنفدراسیون فوتبال آسیا دست ما را باز گذاشته و ما قبل از هر بازی می توانیم هر 40 بازیكن را با 40 بازیكن دیگر جایگزین كنیم.

فركی در مورد دیگر تغییرات قوانین این مسابقات گفت: پیش از این برای هر بازی می توانستیم 20 بازیكن را معرفی كنیم اما حال می توانیم 23 بازیكن را برای هر بازی به A.F.C معرفی كنیم.

مربی تیم ملی فوتبال كشورمان ادامه داد: قوانین جدید دست مربیان را باز می گذارد كه هر گونه تغییری را در هر زمان انجام دهند.

تیم ملی فوتبال كشورمان در اولین بازی از سری بازیهای مقدماتی جام ملتهای آسیا، روز چهارشنبه سوم اسفند ماه در ورزشگاه آزادی پذیرای چین تایپه خواهد بود.

پنجشنبه 27 بهمن ماه اردوی آماده سازی تیم ملی در كمپ تیم های ملی تشكیل می شود. برانكو ایوانكوویچ سرمربی تیم ملی در این رابطه گفت: هنوز بازیكنانی كه برای حضور در این اردو دعوت خواهند شد مشخص نشده اند، اما در میان آنها بازیكنان جدید كه در لیگ برتر درخشیده و مد نظر كادر فنی قرار گرفته اند وجود دارند.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین