سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
صالحی: مدیرعامل از میان اعضای هیات مدیره سه شنبه كارش را آغاز می‌كند اعضای جدید هیات مدیره باشگاه استقلال انتخاب شدند و از میان اعضای قبلی هیات مدیره این باشگاه تنها نام محمد جواد ایروانی دیده می‌شود.  حمیدرضا آصفی سخنگوی وز...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اعضای جدید هیات مدیره باشگاه استقلال رسما معرفی شدند

صالحی: مدیرعامل از میان اعضای هیات مدیره سه شنبه كارش را آغاز می‌كند


اعضای جدید هیات مدیره باشگاه استقلال انتخاب شدند و از میان اعضای قبلی هیات مدیره این باشگاه تنها نام محمد جواد ایروانی دیده می‌شود.

 حمیدرضا آصفی سخنگوی وزارت امور خارجه، دكتر امیدوار رضایی رییس كمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم مسجد سلیمان، عبدالرضا مصری رییس كمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم كرمانشاه، عشرت شائق عضو كمیسیون اصل نود و نماینده مردم تبریز و محمد قریب مدیرعامل سابق باشگاه به عنوان اعضای جدید هیات مدیره استقلال انتخاب شدند. همچنین از اعضای هیات مدیره قبلی فقط محمد جواد ایروانی انتخاب شده است.

منوچهر صالحی نماینده تام‌الاختیار وزیر رفاه در باشگاه استقلال در گفت‌وگو یی، با بیان این كه برای نخستین بار یك زن در بین اعضای هیات مدیره این باشگاه حضور دارد و این حضور می‌تواند گامی در جهت گسترش ورزش بانوان و مشاركت دادن نیمی از جامعه در این موسسه فرهنگی ورزشی باشد، افزود: با توجه به سیاست‌های وزارت رفاه در امور مربوط به فقرزدایی، گسترش رفاه اجتماعی و سلامت در مناطق محروم و نیز بهره‌مندی این مناطق از امكانات ورزشی و گسترش ورزش در این مناطق سعی شده است در تركیب جدید از شخصیت‌های تاثیرگذار در حوزه‌های رفاهی، بهداشتی و اجتماعی استفاده شود.

وی با بیان این مطلب كه استانی بودن از ویژگی‌های اعضای جدید هیات مدیره است، افزود: به منظور سالم‌سازی جامعه و توزیع عادلانه امكانات ورزشی و نیز اشاعه آن در بین جوانان محروم و گسترش ورزش‌های همگانی در استان‌ها حضور برخی نمایندگان مناطق مختلف كشور سبب گسترش نگاه ملی به مقوله ورزش در این باشگاه خواهد شد.

 اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال در تركیب جدید نیز از 5 نفر به 7 نفر افزایش یافته است و انتخاب عضو هفتم هیات مدیره فردا نهایی خواهد شد.

به گفته‌ی منوچهر صالحی دومین نشست مجمع عمومی باشگاه استقلال به ریاست پرویز كاظمی وزیر رفاه و تامین اجتماعی روز سه‌شنبه تشكیل خواهد شد و طی آن اعضای جدید هیات مدیره با انتخاب مدیرعامل از بین اعضای معرفی شده رسما فعالیت خود را آغاز خواهند كرد.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین