سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
علی حاتمی فیلم‌های بسیاری ساخت که من در آنها حضور نداشتم. او بسیار دوست داشت که من در آنها کار کنم، اتفاقا آن زمان بسیار پیگیری کرد تا مشکل ممنوع‌الفعالیتم حل شود اما این اتفاق نیفتاد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

روایت داوود رشیدی از وقتی که ممنوع‌الفعالیت شد

داوود رشیدی


علی حاتمی فیلم‌های بسیاری ساخت که من در آنها حضور نداشتم. او بسیار دوست داشت که من در آنها کار کنم، اتفاقا آن زمان بسیار پیگیری کرد تا مشکل ممنوع‌الفعالیتم حل شود اما این اتفاق نیفتاد.


شبکه ایران: داوود رشیدی بازیگر مطرح سینما، تئاتر وتلویزیون به تازگی در گفتگویی مشکل ممنوعیت کاری‌اش را اصلی‌ترین دلیلی دانست که باعث شد همکاری‌اش با زنده‌یاد علی حاتمی تداوم نیابد. بخش‌هایی از گفته‌های رشیدی را به نقل از پردیس می‌خوانید:

علیرغم آنکه من و علی حاتمی با هم خیلی دوست بودیم من فقط دو کار با حاتمی داشتم؛ «کمال الملک» و «هزار دستان». آن هم به دلیل اینکه آن زمان با مسئولان وزارت ارشاد کمی مشکل و ممنوعیت کاری داشتم.

دوستی خانوادگی

صمیمیت من و علی حاتمی به سالهای قبل برمی‌گردد. ما با هم دوست بودیم و رفت وآمد خانوادگی داشتیم. لیلی و لیلا با هم بزرگ شدند. من وعلی حاتمی واقعا مثل دو برادر بودیم و رفت و آمد ما و خانواده او هنوز هم ادامه دارد تا جایی که آقای مصفا برای خواستگاری از لیلا حاتمی پیش من آمد چون علی دیگر فوت کرده بود.

نقش‌هایی که به دیگران رسید

علیرغم آنکه من و علی حاتمی با هم خیلی دوست بودیم من فقط دو کار با حاتمی داشتم؛ «کمال الملک» و «هزار دستان». آن هم به دلیل اینکه آن زمان با مسئولان وزارت ارشاد کمی مشکل و ممنوعیت کاری داشتم. حاتمی فیلمهای بسیاری ساخت که من در آنها حضور نداشتم. او بسیار دوست داشت که من در آنها کار کنم، اتفاقا آن زمان بسیار پیگیری کرد تا مشکل مسئولان با من حل شود اما این اتفاق نیفتاد. بعدها زمانی که در فیلم‌هایش نقش‌هایی که می‌توانستم بازی کنم و نشد را می دیدم ناراحت می‌شدم.


شبکه ایران

سینما و تلویزیون تبیان

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین