سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مدیرعامل موسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی تبیان، در حاشیه بازدید علی‌اكبر ولایتی از مؤسسه تبیان، وب‌سایت این مؤسسه را پاسخ‌گوی بیش از یك میلیون كاربر دانست.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

علیرضا طالب‌پور:

سایت تبیان پاسخ‌گوی نیاز بیش از یك میلیون كاربر است 

دکتر طالب پور

مدیرعامل موسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی تبیان، در حاشیه بازدید علی‌اكبر ولایتی از مؤسسه تبیان، وب‌سایت این مؤسسه را پاسخ‌گوی بیش از یك میلیون كاربر دانست.

به گزارش روابط عمومی، «علیرضا طالب‌پور»، مدیرعامل موسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی تبیان با بیان این مطلب گفت: سایت تبیان با هزاران مطلب متنوع و به‌روز در حوزه‌های مختلف دینی، علمی و فرهنگی توانسته است پاسخ‌گوی نیاز بیش از یك میلیون كاربر اینترنتی باشد و به یكی از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین سایت‌های فرهنگی دینی كشور از لحاظ حجم و محتوا تبدیل شود.

وی با اشاره به فعالیت دفاتر موسسه تبیان در مراكز استان‌ها افزود: موسسه تبیان به واسطه دفاتر استانی خود با همه اقشار مردم و كاربران اینترنتی در اقصی نقاط كشور در ارتباط است و با توجه به فرهنگ مردم، به تهیه مطلب متناسب با نیاز آن‌ها می‌پردازد و توانسته است از مقبولیت و محبوبیت بسیار زیادی در میان مردم و نیز عضویت دائمی یك میلیون و 600 هزار بازدید‌كننده روزانه برخوردار شود.

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین