سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
معاون امور مجلس واستان‌های سازمان تبلیغات اسلامی ضمن اشاره به اینکه سازمان تبلیغات اسلامی به‌طور معمول با کمیسیون فرهنگی مجلس در ارتباط و تعامل بوده است، گفت: همكاری و تعامل سازمان تبلیغات اسلامی با كمیسیون‌‌های مجلس شورای اسلامی افزایش می‌یابد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

همكاری و تعامل سازمان تبلیغات اسلامی با كمیسیون‌‌های مجلس شورای اسلامی افزایش می‌یابد

حجت الاسلام اسماعیل فلاح

معاون امور مجلس واستان‌های سازمان تبلیغات اسلامی ضمن اشاره به اینکه سازمان تبلیغات اسلامی به‌طور معمول با کمیسیون فرهنگی مجلس در ارتباط و تعامل بوده است، گفت: همكاری و تعامل سازمان تبلیغات اسلامی با كمیسیون‌‌های مجلس شورای اسلامی افزایش می‌یابد.

به گزارش روابط‌ عمومی، «حجت‌الاسلام اسماعیل فلاح» در رابطه با جلسه‌ای که پنجشنبه 23 دی با حضور حجت‌الاسلام دكتر سیدمهدی خاموشی ، رئیس و مدیران ستادی سازمان تبلیغات اسلامی با اعضاء کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در شهر اصفهان برگزار شد ، گفت: به طور معمول سازمان تبلیغات اسلامی برنامه‌های خود را به کمیسیون فرهنگی مجلس ارائه می کند اما درحال حاضر تلاش می کنیم همكاری و تعامل سازمان تبلیغات اسلامی با سایر كمیسیون‌های مجلس شورای اسلامی هم افزایش یابد که یکی از این کمیسیون‌ها، کمیسیون اجتماعی است. اسماعیل فلاح افزود :‌ جلسه پنج‌شنبه با اعضاء کمیسیون اجتماعی مجلس با حضور رییس ، مدیران ستادی سازمان تبلیغات اسلامی و استاندار اصفهان تشکیل شد. وی گفت : در این جلسه مساله ارتباط با تشکلهای مردمی همچون هیئتهای مذهبی، انجمن‌های اسلامی و ساختار تشکیلاتی سازمان که می تواند فضاهایی برای تعامل با کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی به منظور رسیدن به اهداف سازمانی باشد مورد بحث و بررسی قرار گرفت. معاون امور مجلس و استان‌های سازمان تبلیغات اسلامی همچنین تاكید كرد : در جلسه با اعضاء کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در اصفهان که به ریاست دکتر خاموشی برگزار شد، گزارشی از فعالیت تمامی بخش‌های سازمان و مؤسسات تابعه ارائه شد . حجت‌الاسلام فلاح ادامه داد : این نخستین باری بود که گزارشی با چنین تفصیلی درباره فعالیت‌های سازمان‌تبلیغات‌اسلامی ارائه می شد. این گزارش دربرگیرنده فعالیت‌های سازمان در حوزه های فرهنگی، پژوهشی، آموزشی و مجامع وابسته همچون حوزه هنری، موسسه تبیان، سازمان مدارس معارف اسلامی صدرا و انتشارات امیرکبیر بود. وی در پایان تصریح كرد : بدیهی است فعالیت‌های سازمان تبلیغات اسلامی مورد تأیید کمیسیون اجتماعی مجلس قرار گرفت و کمیسیون اجتماعی برای رفع مشکلات سازمان در حوزه های مورد نظر و مرتبط قول همکاری داد و مسئله ارتباط بیشتر با این کمیسیون مورد تأکید قرار گرفت.

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین