سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
امام جمعه قم و تولیت جدید آستانه حضرت معصومه(س) از فعالیت‌های فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم و حجت الاسلام اسکندری شیرازی تقدیر کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تقدیر امام جمعه قم از فعالیتهای تبلیغات اسلامی قم

دیدار با امام جمعه موقت قم

امام جمعه قم و تولیت جدید آستانه حضرت معصومه(س) از فعالیت‌های فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم و حجت الاسلام اسکندری شیرازی تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی، «آیت الله سید محمد سعیدی» در دیدار مدیرکل و معاونان و مدیران تبلیغات اسلامی استان قم ضمن تقدیر و تشکر از گسترش فعالیتهای فرهنگی توسط این اداره کل و حجت الاسلام اسکندری شیرازی اظهار داشت: آستانه مقدسه حضرت معصومه (س) از ظرفیت اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم برای تدوین برنامه 5 ساله فرهنگی این آستانه استفاده خواهد کرد.

وی اضافه کرد: آستانه مقدسه برای زائران و مجاوران حرم مطهر حضرت معصومه (س) برنامه های فرهنگی زیادی در نظر گرفته است که با تعامل و همکاری تبلیغات اسلامی قم اجرایی خواهد کرد.

آیت الله سعیدی رویکرد تبلیغات اسلامی استان قم در پرداختن به مسائل مهم در حوزه فرهنگ دینی را حائز اهمیت دانست و تاکید کرد: وجود برخی آسیب های اجتماعی و فرهنگی در شان شهر مقدس قم و کریمه اهل بیت(ع) نیست، از این رو امیدواریم با پرداختن به مسائل مبتلابه جامعه بتوان این آسیب ها را در قم ریشه کن کرد.

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین