تبیان، دستیار زندگی
فیلمبرداری پلان‌های مربوط به رحلت امام خمینی (ره) در لوكیشین بازسازی‌شده‌ی بیمارستان "جماران" به پایان رسید و گروه فیلم‌برداری "فرزند صبح" بهروز افخمی تا پایان هفته در فرودگاه نیروی هوایی مستقر خواهند شد ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

فرزند صبح" بهروز افخمی به پلان‌های آخر رسید

فرزند صبح

با به تصویر كشیدن 13 آبان 42 ،

"فرزند صبح" بهروز افخمی به پلان‌های آخر رسید

فیلمبرداری پلان‌های مربوط به رحلت امام خمینی (ره) در لوكیشین بازسازی‌شده‌ی بیمارستان "جماران" به پایان رسید و گروه فیلم‌برداری "فرزند صبح" بهروز افخمی تا پایان هفته در فرودگاه نیروی هوایی مستقر خواهند شد، تا فیلمبرداری پلان‌های مربوط به تبعید امام خمینی (ره) را در 13 آبان‌ماه 1342 به تركیه مقابل دوربین ببرند.

محمدرضا شرف‌الدین تهیه‌كننده این فیلم  پیش بینی كرد: سرانجام فیلمبرداری "فرزند صبح" تا 10 روز آینده به پایان برسد و ادامه داد: خوشبختانه این كار بعد از گذشت سه سال به روزهای آخرش رسیده و روز جمعه فیلم‌برداری صحنه مربوط به رحلت حضرت امام (ره) در لوكیشن بازسازی‌شده بیمارستان جماران به پایان رسید.

وی با ابراز رضایت از فیلم‌برداری این صحنه اظهار داشت: صحنه رحلت امام (ره) یكی از سخت‌ترین صحنه‌ها بود كه خوشبختانه به خوبی گرفته شد و بر این اساس، بازی محمدرضا شریفی‌نیا و محمدعلی كشاورز به پایان رسید.

شرف‌الدین با اشاره به آخرین صحنه‌ای كه قرار است مقابل دوربین این پروژه‌ برود، به ایسنا گفت: تا پایان هفته در فرودگاه نیروی هوایی مستقر خواهیم شد، تا صحنه مربوط به تبعید حضرت امام (ره) را به تركیه در 13 آبان سال 1342 كه از همین فرودگاه صورت گرفته است، فیلم‌برداری كنیم و تنها بازیگر مطرح ما در این صحنه "عبدالرضا اكبری" است.

گفتنی است: پیش از انتخاب عبدالرضا اكبری برای بازی در یكی از مقاطع زندگی امام (ره)، جمشید هاشم‌پور برای این نقش تست گریم داده بود كه امروز برای نخستین‌بار عكسی از این تست گریم در اختیار ایسنا قرار گرفت.

منبع : ایسنا

مطالب مرتبط :

چند پلان "فرزند صبح" دوباره فیلمبرداری می‌شود

گزارش تصویری پشت صحنه‌ی فیلم سینمایی "فرزند صبح"

"فرزند صبح" به سکانس رحلت امام (ره) رسید

گزارش ویژه از پشت‌صحنه فرزند صبح