سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
از قهرمانی در لیگ برتر مطمئن هستم اتفاقات عجیب و غریبی در این فصل رخ داده؛ بازدهی که بازیکنان با تجربه آرسنال، ضعیف ظاهر شدن نیوکاسل و اتفاقاتی از این قبیل که در یک لیگ حرفه ای چندان هم نامتعارف نیست، اما یک چیز همانند فصل گ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مورینیو: دوباره بارسا را شکست می دهیم

از قهرمانی در لیگ برتر مطمئن هستم


اتفاقات عجیب و غریبی در این فصل رخ داده؛ بازدهی که بازیکنان با تجربه آرسنال، ضعیف ظاهر شدن نیوکاسل و اتفاقاتی از این قبیل که در یک لیگ حرفه ای چندان هم نامتعارف نیست، اما یک چیز همانند فصل گذشته است: درخشش بازیکنان چلسی، جلسی این فصل را نیز مانند فصل گذشته خوب شروع کرده و اکنون نیز روهای خوبی را سپری می کند.

البته در این بین نمی توان نقش خوزه مورینیو را نادیده گرفت. به جرات می توان گفت او بیشترین سهم را در موفقیت های اخیر چلسی ایفا کرده.

در چند دیدار اخیر، چندان موفق نبوده اید؟

چنین حرف هایی را نمی پذیرم. تیم ها وقتی برابر چلسی قرار می گیرند با انگیزه تر از همیشه هستند. در این چند هفته بازی های فشرده و پشت سرهمی را انجام داده ایم. بازیکنان خسته هستند و نمی توانیم مانند گذشته ظاهر شویم، البته در بازی با وستهام نمایش زیبا و پرگلی ارایه شد و موفق شدیم سه بر یک پیروز شویم.

بازی های لمپارد و بازگشت کرسپو به لیگ برتر را چگونه ارزیابی می کنید؟

لمپارد فوق العاده است و تمام شاخصه های یک بازیکن حرفه ای را داراست؛ خلاقیت ضربه های از راه دور از بارزترین ویِژگی های او به شمار می آید. معتقدم لمپارد لیاقت کسب عنوان بهترین بازیکن اروپا و جهان را هم داشت، اما کرسپو، مهاجمی سریع و فرصت طلب است. یکی از دلایلی که باعث شد کرسپو را دوباره به چلسی بیاورم بازی زیبای او در فینال لیگ قهرمانان بود، البته به نظر من نباید تعویض می شد. کرسپو کاملاً در لیگ برتر جا نیفتاده ولی به آینده او در چلسی و جام جهانی امیدوارم.

وضعیت مصدومان چگونه است؟

کول و اسین مصدومان ما هستند، البته چندان نگران کننده نیست. بازیکنان در نیمکت ذخیره داریم که جایگزین آنها شوند، به هر حال این دو بازیکن در تمرینات شرکت دارند و زیر نظر پزشک تیم تمرین می کنند. گفته می شود در دو یا سه هفته آینده به شرایط آرمانی می رسند.

کدام یک از خطوط تیم خود را برترین می دانید؟

نمی توانم بگویم! از تمامی خطوط راضی هشتم و به آنها ایمان دارم، هر کدام از آنها به بهترین نحو وظیفه خود را انجام می دهند. یکی از مسایلی که تیم ما را موفق کرده است هماهنگی بین بازیکنان است که هم در دفاع مشخص است و هم در حمله.

از چک راضی هستید؟

چک بی نظیر است و به او اعتماد کامل دارم. هنگامی که در دروازه است، نگرانی بایت این منطقه ندارم.

از کارلو کودیچینی راضی نیستید؟

از کارلو هم راضی هستم ولی او همانند گذشته نیست، هر چند به عنوان جایگزین چک، روی او حساب می کنم.

برای لیگ قهرمانان چه برنامه ای دارید؟

هدف اصلی ما لیگ قهرمانان است. در سال گذشت روند خوبی داشتیم، ولی مقابل لیورپول با اشتباه کمک داور حذف و از رسیدن به جام محروم شدیم. در سراسر بازی بهتر از لیورپول ظاهر شدیم؛ هم در بازی رفت و هم در بازی برگشت، ولی اشتباه کمک داور ما را از جام حذف کرد.

باز هم بارسلونا حریف شماست!

بارسلونا ترکیبی از بازیکنان خوب و با انگیزه است؛ تیمی که مدعی اصلی در لیگ اسپانیا به شمار می رود، ولی این مساله نگرانم نکرده چون از بارسلونا بهتر هستیم، حداقل این مساله را در سال گذشته نشان دادیم. حق ما پیروزی بود که پیروز شدیم و امسال هم برای شکست دادن و حذف کردن یکی از مدعیان به میدان می رویم چون هدف ما قهرمانی است.

در لیگ برتر قهرمان می شوید؟

همه چیز به دو ماه آینده بستگی دارد. هر چند از هم اکنون می توانم بگویم که قهرمانی از آن چلسی است.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین