تبیان، دستیار زندگی
یکی از کاربرا نوشته بود اگه در کربلا بودیم چه می‌کردیم؟ منم میگم: فرقی نمیکنه الان هم کربلاست ! اون موقع کربلای امام حسین بود که مردم کوفه امام را به دینار فروختند و او را تنها رها کردند و کربلای امروز کربلای امام زمان است که این مردم همان مردم کوف
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اگر کاربران تبیان در کربلا بودند !

صحرای کربلا

یکی از کاربرا نوشته بود اگه در کربلا بودیم چه می‌کردیم؟

منم میگم: فرقی نمیکنه الان هم کربلاست !

اون موقع کربلای امام حسین بود که مردم کوفه امام را به دینار فروختند و او را تنها رها کردند و کربلای امروز کربلای امام زمان است که این مردم همان مردم کوفه هستند و امام زمان را تنها رها کرده اند .

آیا کسی هست که از ته دل برای ظهور آقا دعا کند آیا واقعا منتظر واقعی هستیم اگه هستیم پس چرا امام زمان این همه گریان است؟

ای مردم گوش کنید الان این مردم با مردم کوفه چه فرقی دارند خودم را هم میگم چه فرقی داریم امام حسین با فریاد هل من ناصرش کسی را جز فرزندان و یه عده یارانش را در کنارش نیافت و اکنون هم امام زمان با فریاد هل من ناصرش جز ائمه و آن313 یار را در کنار خود ندارد و فقط آنها منتظران واقعی هستند نه من و تو .

برای خوش گذرانی وقت داریم اما برای یه تسبیح صلوات 5 دقیقه وقت نداریم اگه دوستمون بهمون زنگ بزنه تا ساعتها با خوشی و خنده باهاش حرف میزنیم اما وقت نداریم یه لحظه سرمان را به آسمان بلند کنیم و بگیم خدایا در ظهور امام زمان تعجیل کن وذ یا بگیم یا صاحب الزمان فدایت شوم برای گفتن دردمان دوستانمان را به یاری می طلبیم اما نمی‌دانیم که امام زمان بهترین همدم و درمانگر است .

امام حسین وقتی گفت آیا کسی هست که مرا یاری کند کودک شش ماهه اش بهش لبیک گفت .

یه ذره از شجاعت آن نوزاد بی زبان را هم نداریم که وقتی امام زمان با چشمان گریان میگوید آیا دعا کننده ای برای ظهور من هست که ما هم بگیم مولاجان سر و  جانم به فدایت، من هستم .

و هزاران آیای دیگر......

بله این هست کربلای امام زمان عجل الله فرجه


باشگاه کاربران تبیان – ارسالی از salavat bar zohorash