• تعداد بازديد :
  • شنبه 1389/09/20
  • تاريخ :

ثبت‌نام دوره مجازی"مکارو"

ثبت نام دوره مکارو

دفتر آموزش الکترونیکی تبیان در راستای برگزاری دوره های مجازی در زمینه روباتیک، اقدام به برگزاری دوره مکارو نموده است. این دوره یکی از دوره های دپارتمان روباتیک می باشد که پیشنیاز آن دوره آشنایی با روباتیک است.

در این دوره شما یک روبات به نام "مکارو" ساخته و آن را برنامه ریزی می کنید. مکارو یک کیت روبوتیک می باشد. این کیت از اجزای مختلف و جدا از یکدیگر تشکیل شده است. فراگیران دوره با مطالعه محتوای آموزشی و شرکت در کلاس های مجازی جهت رفع اشکال و تعامل با استاد دوره، می‌توانند انواع بسیار متنوعی از روبات ها را توسط این کیت بسازند.

از قابلیت های مکارو امکان طراحی و ساخت سیستم های مختلف مکانیکی از قبیل گیربکس، مکانیزم های مختلف انتقال نیرو، سیستم های متنوع حرکتی و ... می‌توان اشاره نمود.

علاوه بر این موارد این کیت‌ها با داشتن بوردهای الکترونیکی و سنسورهای مختلف مانند سنسور های حساس به نور، حساس به رنگ، تماس و ... توانایی بسیار بالایی در دریافت اطلاعات محیطی از پیرامون خود و نشان دادن عکس‌العمل مناسب نسبت به آنها را دارد.

مهلت ثبت نام تا تاریخ شروع دوره 15/10/89 می باشد. توصیه می شود فراگیرانی که دوره آشنایی با روباتیک را با موفقیت به پایان رسانیده اند در این دوره ثبت نام نمایند.

جهت ثبت نام در دوره به اینجا مراجعه کنید.

 

 

 

دفتر آموزش الکترونیکی موسسه تبیان

تهیه و تنظیم: فاطمه سید خاموشی

UserName