تبیان، دستیار زندگی
از آنجا که می دانیم مخاطبان مرکز مشاوره تبیان همیشه به دنبال اخذ سرویس های ویژه و جدید از جانب ما هستند ؛ به همین دلیل ما نیز تمام توان خود را برای جلب رضایت دوستداران و همراهان در طبق اخلاص نهاده و با تلاش شبانه روزی در خدمت عزیزان هستیم .
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بخوانید و بدانید

مرکز مشاوره تبیان

از آنجا که می دانیم مخاطبان مرکز مشاوره تبیان همیشه به دنبال اخذ سرویس های ویژه و جدید از جانب ما هستند ؛ به همین دلیل ما نیز تمام توان خود را برای جلب رضایت دوستداران و همراهان در طبق اخلاص قرار داده و با تلاش شبانه روزی در خدمت عزیزان هستیم .

همانطور که می دانید صفحه جدید مرکز مشاوره با امکانات جدید رونمایی شد که امیدواریم مورد پسند شما عزیزان باشد. ما نیز همچنان درصدد هستیم نظرات سازنده شما عزیزان را  برای بهبود و پیشرفت به کارگیریم .

لازم دانستیم یکی از امکانات صفحه جدید مرکز مشاوره تبیان با نام  بخوانید و بدانید را به شما عزیزان بیشتر معرفی کنیم .

تا کنون نزدیک به 650000 پرسش مخاطبان را پاسخگو بوده ایم و تعداد پرسش ها همچنان روبه افزایش است و آمار هر دقیقه بیشتر و بیشتر می شود.لذا مشاوران ما روزانه با تعداد زیاد پرسش روبرو هستند که تعدادی از آنها به لحاظ موضوعی تکراری است، به همین منظور برای تسریع در روند پاسخگویی و همچنان اطلاع رسانی بیشتر به مخاطبان خود در صدد بر آمدیم تا موضوعات مبتلابه که دغدغه بسیار زیاد کاربران می باشد را شناسایی کنیم و به صورت مطالب مفید و جامع در بخش بخوانید و بدانید در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا در رفع مشکل و دغدغه های موجود قدم کوچکی برداریم و تا حد امکان ارسال پرسش های تکراری را کم کنیم .

لازم به ذکر است مطالب ارائه شده  توسط مشاوران مربوطه نوشته می شود و یا کارشناسان مرکز مشاوره از پاسخ های متنوع مشاوران تهیه و گردآوری می کنند.

امیدواریم این بخش برای مخاطبان ما مفید واقع شود.

با نظرات و پیشنهادات سازنده خود همچنان ما را همراهی و یاری نمایید و بدانید همکاری و همراهی شما دوستان باعث دلگرمی و پیشرفت در کارها بوده و خواهد بود.

تنظیم : مرکز مشاوره تبیان