تبیان، دستیار زندگی
شیوه هایی براى همسردارى زنان دنیایى پر از راز و رمز دارند كه بیشتر مردان از این پیچیدگى ها ناآگاه هستند. بسیارى از اختلافاتى كه زنان با شوهران خود دارند به خاطر همین ناآشنایى است. اگر دوست دارید زندگى آرام و لذت بخشى داشته ب...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

این مطلب مال آقایان است

شیوه هایی براى همسردارى


زنان دنیایى پر از راز و رمز دارند كه بیشتر مردان از این پیچیدگى ها ناآگاه هستند. بسیارى از اختلافاتى كه زنان با شوهران خود دارند به خاطر همین ناآشنایى است. اگر دوست دارید زندگى آرام و لذت بخشى داشته باشید به نكاتى كه در اینجا پیشنهاد مى شود، توجه كنید. زنانى كه زندگى شان را دوست دارند در فرصتى مناسب این مطلب را در جایى قرار دهند تا شوهرشان آن را ببیند!

مقایسه بى مقایسه

هیچ وقت همسرتان را با هیچ زن دیگرى مقایسه نكنید حتى اگر آن زن مادرتان باشد. اگر این كار را كردید امنیت و آرامش را از خانه برده اید. مردى كه با خاطرات گذشته زندگى مى كند، در جاده ناامنى و دردسر قدم گذاشته است.

هر زنى دوست دارد براى شوهرش نخستین باشد و هیچكس جایگاه او را نداشته باشد. هر زنى یا انسانى دوست دارد با توانایى هاى خودش مورد احترام و تحسین قرار گیرد.

باید به همسرتان این فرصت را بدهید تا شایستگى هایش را نشان دهد.

مرخصى بگیرید

هر روزى را كه او دوست دارد به خاطر او مرخصى بگیرید. به او بگویید این مرخصى را صرفاً به خاطر او گرفته اید و تمام آن روز به او اختصاص دارد. هر كارى را كه دوست دارد انجام دهید؛ این كار شما باعث مى شود تا او احساس كند از صمیم قلب دوستش دارید و هر كارى كه مى خواهد را برایش انجام دهید. در این روز خوش اخلاقى تان را حفظ كنید.

مردانى كه این كار را انجام مى دهند به هسمرشان ثابت مى كنند كه او بیش از كار برایشان ارزشمند است.

هدیه بخرید

بدون هیچ مناسبتى براى همسرتان یك سبد گل یا كادو بخرید. این كار از نظر زنان رؤیایى است. اگر پول خرید هدیه را ندارید این كار را با خریدن یك كارت تبریك هم مى توانید انجام دهید. پیام زیبایى كه پشت كارت تبریك مى نویسید براى او خیلى باارزش خواهد بود.

تلفن بزنید

گاهی در محل کارش- یا در خانه- به او تلفن بزنید و حالش را بپرسید. اگر هم روزى خواستید به محل كار همسرتان بروید حتماً به او بگویید تا خودش آن طور كه دوست دارد از شما استقبال كند.

با كمك هم غذا بپزید

در هفته سعى كنید یكبار هم شده با برنامه ریزى براى پختن غذا در آشپزخانه به او كمك كنید. اگر ناشى هستید مى توانید با خریدن یك كتاب آشپزى غذایى را انتخاب كنید و سپس همراه با همسرتان براى خریدن مواد مورد نیاز به فروشگاه بروید. در تمام مراحل پختن غذا او را همراهى كنید، حتی در چیدن میز غذا.

روزنامه ایران

این مطلب، مال خانمهاست: چهار نکته همسردارى

اگر می خواهید مردی نمونه باشید باید بدانید که:

احترام به تفاوت ها در زندگی زناشویی

آقایان، در حضور خانم ها مؤدب باشید!

توصیه هایی برای رسیدن به رابطه مؤثر با همسر خود

نقش های متفاوت مرد

آیا واقعاً دعوا نمک زندگی است؟

از همسرانمان اینگونه امتیاز بگیریم

کتاب های « روان شناسی » ، « خانواده » و « متفرقه » در فروشگاه اینترنتی تبیان

مشاوره
مشاوره
در رابطه با این محتوا تجربیات خود را در پرسان به اشتراک بگذارید.