تبیان، دستیار زندگی
پایگاه اینترنتی نانوسان با هدف تسهیل در دسترسی دانش آموزان به منابع علمی و آموزشی فناوری نانو اقدام به راه اندازی فروشگاه دانش آموزی ....
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

راه اندازی فروشگاه دانش آموزی فناوری نانو

راه اندازی فروشگاه دانش آموزی فناوری نانو

فروشگاه دانش آموزی فناوری نانو راه اندازی شد

پایگاه اینترنتی نانوسان با هدف تسهیل در دسترسی دانش آموزان به منابع علمی و آموزشی فناوری نانو اقدام به راه اندازی فروشگاه دانش آموزی نموده است.

فروشگاه دانش آموزی فناوری نانو مجموعه ای از محصولات علمی و آموزشی مناسب سطح علمی دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی را برای دانش آموزان، دبیران و مدیران مدارس و پژوهش سراهای سراسر ایران فراهم آورده است. این فروشگاه با فراهم سازی زیرساخت مناسب برای سفارش و خرید اینترنتی، این امکان را برای کاربران دانش آموز خود ایجاد کرده است که در هر نقطه از ایران بتوانند منابع علمی مورد نیاز خود را تهیه نمایند.

راه اندازی فروشگاه دانش آموزی فناوری نانو

از جمله محصولات ارائه شده در این فروشگاه می توان به کتاب های آموزشی فناوری نانو، فیلم های علمی و آموزشی متنوع، نرم افزارهای آموزشی، سرگرمی های فکری و بازی های کمک آموزشی اشاره نمود.

لازم به توضیح است که کتاب های دانش آموزی این فروشگاه با حمایت ستاد توسعه فناوری نانو با 40 درصد تخفیف در اختیار علاقمندان قرار می گیرد.

راه اندازی فروشگاه دانش آموزی فناوری نانو

شایان ذکر است که هدف از راه اندازی بخش فروشگاه اینترنتی نانوسان افزایش سطح دسترسی پژوهشگران، دانشجویان و علاقمندان فناوری نانو به منابع علمی و آموزشی این فناوری نوین است. این فروشگاه تاکنون محصولات علمی و آموزشی متنوعی از قبیل کتاب های عمومی و تخصصی، نرم افزارهای آموزشی، مجلات، نشریات تخصصی، کتاب های الکترونیکی و وسایل کمک آموزشی را در دسترس کاربران قرار داده است.

راه اندازی فروشگاه دانش آموزی فناوری نانو

ناشران و تولیدکنندگان محصولات علمی و آموزشی فناوری نانو، برای فروش و ارائه محصولات تولیدی خود از طریق این پایگاه می توانند با دبیرخانه نانوسان (88023964-021)  تماس حاصل نمایند.

مدیران و دبیران پژوهش سراها، مدارس و آموزشگاه های علمی و آموزشی سراسر کشور می توانند جهت تکمیل منابع علمی کتابخانه های این مراکز با دبیرخانه نانوسان تماس حاصل نمایند.

برای آشنایی بیشتر می توانید به فروشگاه دانش آموزی فناوری نانو یا پایگاه اینترنتی نانوسان مراجعه نمایید.

پایگاه اینترنتی نانوسان

بخش پژوهش های دانش آموزی تبیان

تنظیم: فاطمه گودرزی