تبیان، دستیار زندگی
عویدات افزود: نقطه عطف این نمایشگاه سرمایه گذاری قدم به قدم آستان قدس رضوی در جنبه های مختلف بوده كه درآمد و سود حاصله از آن صرف امورات مرتبط با برنامه های این نهاد می شود....
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آستان قدس رضوی و سرمایه گذاری در ابعاد گوناگون

آستان قدس و سرمایه گذاری در ابعاد گوناگون

مدیر امور جوانان وزارت ورزش و جوانان كشور لبنان:

آستان قدس رضوی در كلیه ابعاد سرمایه گذاری قدم به قدم داشته است.

مدیر امور جوانان وزارت ورزش و جوانان كشور لبنان گفت: آستان قدس رضوی در كلیه ابعاد فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و .... سرمایه گذاری همه جانبه و قدم به قدم كرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان قدس رضوی، محمد عویدات در بازدید از مركز نمایشگاه ها و همایش های آستان قدس رضوی با بیان این مطلب در گفتگو با خبرنگار ما اظهارداشت: برای برپایی نمایشگاهی با این عظمت و شكوه درایت كامل جهت معرفی فعالیت ها و شركت های مرتبط انجام شده است.

عویدات افزود: نقطه عطف این نمایشگاه سرمایه گذاری قدم به قدم آستان قدس رضوی در جنبه های مختلف بوده كه درآمد و سود حاصله از آن صرف امورات مرتبط با برنامه های این نهاد می شود.

مدیر امور جوانان وزارت ورزش و جوانان كشور لبنان خوشحالی خود را از حضور در جمهوری اسلامی ایران و به ویژه مشهد مقدس ابراز می كند، گفت: برای نخستین بار به این شهر سفر می كنم ولی در این مدت با پتانسیل زیاد نیروهای ایرانی و به ویژه جوانان این كشور آشنا شده ام.

عویدات تصریح كرد: كشور لبنان به دلیل كوچك بودن، قدرت، اندازه و توانایی برگزاری چنین مركزی را ندارد ولی از این فعالیت ها در رشد برنامه های فرهنگی لبنان استفاده خواهیم كرد.

احمد الحاج، رییس دفتر ویژه وزیر جوانان و ورزش كشور لبنان در حاشیه این بازدید نیز اظهارداشت: افتخار می كنیم كه در كشور شما به سر می بریم و از خداوند برای برگزاری چنین نمایشگاهی به شما عنایت خواهانیم.

وی ادامه داد: با توجه به رابطه ی عمیق ایران و لبنان، سعی در گسترش روابط فرهنگی با این كشور هستیم كه می توان با همكاری دوجانبه با ایران از امكانات این نهاد مذهبی به خصوص برای جوانان بهره مند شویم .

مدیر امور جوانان وزارت ورزش و جوانان كشور لبنان و رییس دفتر ویژه وزیر جوانان و ورزش كشور لبنان طی سفر به مشهد مقدس ضمن زیارت بارگاه ملكوتی علی بن موسی الرضا(ع) از مركز نمایشگاه ها و همایش ها و مجموعه تربیت بدنی آستان قدس رضوی بازدید كردند.


منبع: آستان قدس رضوی

تنظیم برای تبیان: سمانه دولت آبادی