تبیان، دستیار زندگی
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا، با توجه به قرار گرفتن وضعیت آلودگی هوا در شرایط اضطراری کمیته مواقع اضطرار آلودگی هوای شهر تهران مدارس شهر تهران را روزهای چهارشنبه و پنج شنبه 10 و 11 آذرماه تعطیل اعلام کرد....
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آلودگی هوا و تعطیلی مدارس

مدارس شهر تهران با توجه به افزایش آلودگی 10 و 11 آذرماه تعطیل اعلام شد.

برنامه صبحگاه

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا، با توجه به قرار گرفتن وضعیت آلودگی هوا در شرایط اضطراری کمیته مواقع اضطرار آلودگی هوای شهر تهران مدارس شهر تهران را روزهای چهارشنبه و  پنج شنبه 10 و 11 آذرماه تعطیل اعلام کرد.

گفتنی است، این تعطیلی شامل تمام مراکز آموزشی، نهادها، ادارات دولتی و سازمان ها است.

توپ های کم باد مدرسه،زنگ ورزش،تربیت بدنی

رئیس گروه تربیت‌بدنی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: تا زمان وجود آلودگی هوا، زنگ ورزش دانش‌آموزان تهرانی برگزار نمی‌شود.

حسین بابویی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به آلودگی هوای شهر تهران اظهار داشت: در حال حاضر هوای شهر تهران به‌دلیل آلودگی در وضعیت نامناسبی قرار دارد و به همین دلیل اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران تمهیدات ویژه‌ای برای سلامت دانش‌آموزان اندیشیده است.

رئیس گروه تربیت‌بدنی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران افزود: طبق تصمیمات این اداره کل و استانداری، تمام مدارس شهر تهران امروز و روزهای آینده دایر هستند ولی در این روزها زنگ ورزش در مدارس برگزار نمی‌شود.بابویی تصریح کرد: از مدیران مدارس درخواست کرده‌ایم که در ساعات زنگ ورزش با برگزاری برنامه‌های شاد و متنوع، به دانش‌آموزان خدمات شایسته‌ای ارائه دهند تا آن ها به جز در شرایط خاص، وارد حیاط مدرسه نشوند.

وی خاطرنشان کرد: در پایان از دانش‌آموزان درخواست داریم که در مسیر رفت‌وآمد خانه به مدرسه و بالعکس توقف نداشته باشند و هر چه سریع‌تر به منزل یا مدرسه مراجعه کنند تا کمترین زمان ممکن را در معرض هوای آلوده قرار گیرند.


خبرگزاری پانا و همشهری آنلاین

مرکز یادگیری سایت تبیان - تنظیم: نوربخش