سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
روشندلان در کانون نابینایان مهرگان فرهنگسرای سالمند از خدمات فرهنگی هنری و آموزشی به صورت رایگان استفاده می کنند. به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای سالمند، در این کانون ضمن مبادله فرهنگی و گسترش سرویس فرهنگی و هنری با سایر تشک...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

استفاده رایگان روشندلان از خدمات فرهنگی هنری


روشندلان در کانون نابینایان مهرگان فرهنگسرای سالمند از خدمات فرهنگی هنری و آموزشی به صورت رایگان استفاده می کنند.

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای سالمند، در این کانون ضمن مبادله فرهنگی و گسترش سرویس فرهنگی و هنری با سایر تشکل های دولتی و غیردولتی نابینایان، با برگزاری برنامه های مختلف سعی در افزایش و بروز توانایی های نابینایان درخصوص مسائل فرهنگی هنری – اجتماعی – ورزشی و ... می باشد.

عمده فعالیت های کانون نابینایان شامل برگزاری شب های شعر و موسیقی، برپایی نمایشگاهها و بازارچه های کالاهای هنری، شناسایی فرهیختگان نابینا و همچنین کلاس های شعرخوانی، فن بیان، گروه کر، آموزش کمک های اولیه، خوشنویسی و ... است.

کانون نابینایان مهرگان با هدف افزایش توانمندی های روشندلان در زمینه های فرهنگی هنری و همچنین ایجاد فرصت های برابر فعالیت می کند و حضور کلیه روشندلان در این برنامه آزاد است.

علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر به نشانی: میدان امام حسین – خ 17 شهریور – خ خشکبارچی – پارک خیام مراجعه و یا با شماره 9- 33358688 تماس حاصل نمایند.

 صفحه كلید به جاى مانیتور 

 قدرت‎ یادگیری‎‎ موسیقی‎ در نابینایان‎ 

 هنرهای دستی معلولان 

 برپایی نخستین غرفهنابینایان در یازدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن كریم 

 با انگشتان بریل كتاب ورق خورد 

 باغچه بان 

 هلن کلر 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین