سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
بسم الله الرحمن الرحیم پدر و مادر عزیزم، خواهران و برادرانم، شما را وصیّت می کنم به تقوا و عمل صالح و اصلاح امور دنیا و آخرت. طرفدار ولایت باشید و همواره از آن پیروی کنید. از غیبت و دروغ دور باشید که مورد تنفر خداوند متعال ا...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

وصیتنامه شهید همتی از شهدای سانحه هوایی


بسم الله الرحمن الرحیم

پدر و مادر عزیزم، خواهران و برادرانم، شما را وصیّت می کنم به تقوا و عمل صالح و اصلاح امور دنیا و آخرت. طرفدار ولایت باشید و همواره از آن پیروی کنید. از غیبت و دروغ دور باشید که مورد تنفر خداوند متعال است. همیشه و در همه حال به یاد خدا باشید. که او مطمئن ترین تکیه گاه و صادق ترین دوست است. به یاد آقا صاحب الزمان(عج) باشید که او خیلی مظلوم است. حلال و حرام را سخت مراعات کنید و شما پدر و مادر عزیزم من را ببخشید و حلالم کنید اگر تندخویی کردم جوانی کردم که عفو شما نجات دهنده است.

و شما خواهر و برادرانم مرا ببخشید و مرا حلال کنید. از دیگران نیز برایم حلالیت بگیرید به کسی مدیون نیستم ولی اگر کسی احیاناٌ بر من حقی داشت خواهش می کنم حقش ادا کنید برایم فاتحه بفرستید ، والحشر، الواقعه، الدخان و النجم را دوست دارم. اگر زحمتی نیست برایم بخوانید. اگر جمکران و حرم آقا امام رضا(ع) رفتید مرا هم یادی کنید که سخت محتاجم. مهم نیست کجا خاکم کنید اگر قم باشد بهتر است. راضی نیستم برایم ناراحت باشید و اشک بریزید و زیاد سر خاکم نیایید.

نماز شب اول قبر یادتون نره. به سید محسن میرمحمد بگویید مرا یادش نرود هر چند که نتوانستم برایش برادر خوبی باشم. اگر بر اثر تصادف یا قاتلی داشتم از خون خودم می گذرم شما هم بگذرید که رضای خداوند متعال بهتر و مهمتر است فقط به او بگویید از روی رضا شبهای جمعه برایم یک الرحمان بخواند. از مال دنیا چیز زیادی ندارم. با آن بدهکاری هایم را بدهید بقیه را پدر و مادرم صلاح می دانند. پدر و مادرم ببخشید که فرزند خوبی برایتان نبودم. خداوند شما را رحمت کند. مرا نیز بیامرزد و رحمت کند.

دوستان و همکارانم شما نیز مرا ببخشید و حلال کنید اگر از من کوتاهی دیدید ببخشید که دستم از دنیا کوتاه است. خدا را در نظر داشته باشید و پیرو اهل بیت باشید آقا صاحب الزمان(عج) را فراموش نکنید. که او امام حیّ و حاضر است و فقط از چشم گنهکاران دور است. بدرستی بازگشت همه بسوی اوست.

ببخشید و حلال کنید مرتب سلام و صلوات بر محمد و آل محمد و امام مهدی(عج) بفرستید. خداوند همه را ببخشید و بیامرزد. در محرم و صفر هم از من حقیر یاد کنید.

بسیج و شهداء را فراموش نکنید که آنها بر ما حق بزرگی دارند. بسیج را تضعیف نکنید و با حضور خود حق شهدا را ادا کنید. همه کارهایتان برای رضای خداوند متعال باشد و شما خواهران حجاب، حجاب و حجاب. خداوند یار و یاورتان باشد. در اعمال خیر من حقیر را یاد کنید.

و اجرکم عندا ...

مهدی همتی خشدونی

81/01/29

روابط عمومی موسسه تبیان

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین