تبیان، دستیار زندگی
اولین دوره مجازی برنامه نویسی به زبان C-مقدماتی با شرکت 23 فراگیر از تاریخ 01/08/89 به مدت یک ماه برگزار گردید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برگزاری اولین دوره مجازی برنامه نویسی به زبان C- مقدماتی

دوره مجازی c

اولین دوره مجازی برنامه نویسی به زبان C-مقدماتی با شرکت 23 فراگیر از تاریخ 01/08/89 به مدت یک ماه برگزار گردید. دوره مجازی برنامه نویسی به زبان C یک دوره مقدماتی است که پیش نیاز دوره های برنامه نویسی به زبان های پیشرفته می باشد. هدف از برگزاری این دوره معرفی انواع زبان های برنامه نویسی و تفاوت هایشان و آشنایی با اصول و مبانی برنامه نویسی در کامپیوتر است. همچنین با گذراندن این دوره توانایی در برنامه سازی به زبان C و آمادگی جهت شرکت در کلاس های زبان های پیشرفته حاصل می شود.

محتوای آموزشی دوره از طریق سامانه آموزش الکترونیکی در اختیار فراگیران قرار گرفته که این محتوا شامل مباحثی چون "آشنایی با ساختار نرم افزار و جایگاه زبان های برنامه نویسی"، "روش حل مسئله به کمک فلوچارت"، "چگونگی ایجاد توابع در زبان C"، "ساختار Union,Structure Enumerations" و ... می باشد. جهت مشاهده کلیه سرفصل های محتوای آموزشی می توانید به صفحه ثبت نام دوره مجازی برنامه نویسی به زبان C مراجعه نمایید.

همچنین در طول دوره جهت رفع اشکال فراگیران کلاسهای مجازی به صورت هفتگی برگزار گردید. در نهایت در پایان دوره جهت ارزیابی نهایی فراگیران، آزمون نهایی برگزار شده و به فارغ التحصیلان گواهی پایان دوره اعطاء گردید. همچنین به نفرات برتر این دوره بن تخفیف جهت ثبت نام در دوره مجازی شبکه (Network+) اهدا شد.

جهت ثبت نام در دوره‌های مجازی انفورماتیک می‌توانید اینجا کلیک نمایید.

 

تهیه: دفتر آموزش الکترونیکی موسسه تبیان

تنظیم: فاطمه سید خاموشی