سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مربی خارجی نامزد مربیگری تیم پرسپولیس هستند كمیته‌ فنی تشكیل می‌شود؛ پروین مسوول فنی است اجازه نمی‌دهیم مایلی كهن استعفا دهدمدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس برگزار شد. در این نشست كه صبح امروز در محل باشگاه پرسپولیس برگزار شد مح...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نشست مطبوعاتی انصاری فرد در جمع خبرنگاران:

پنج مربی خارجی نامزد مربیگری تیم پرسپولیس هستند
كمیته‌ فنی تشكیل می‌شود؛ پروین مسوول فنی است

اجازه نمی‌دهیم مایلی كهن استعفا دهدمدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس برگزار شد.

در این نشست كه صبح امروز در محل باشگاه پرسپولیس برگزار شد محمدحسن انصاری فرد به پرسش‌های خبرنگاران رسانه‌های مختلف پاسخ گفت.

در ابتدای این نشست مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با تسلیت شهادت تعدادی از خبرنگاران، عكاسان و تصویربرداران در سانحه‌ی سقوط هواپیمای C130 برای آنها طلب آمرزش كرد.

وی هدف از برگزاری این جلسه را تعامل و همفكری با رسانه‌های گروهی قلمداد كرد و گفت: این نشست می‌تواند در جهت پیشبرد اهداف باشگاه موثر باشد. من نیز امیدوارم بتوانم لیاقت مدیرعاملی پرسپولیس را داشته باشم.

وی متذكر شد: در این نشست هر صحبتی كه مطرح می‌شود دلیلی بر عملیاتی و اجرایی كردن آنها نیست.

پس از این بخش خبرنگاران پرسش‌های خود را مطرح كردند.

خبرنگرای پرسید برای نیم فصل دوم چه برنامه‌ای در نظر گرفته‌اید و چگونه با پروین تعامل خواهید كرد؟

انصاری فرد گفت: در ابتدا ما به فدراسیون فوتبال پیشنهاد خواهیم داد كه هفته‌ای از نیم فصل دوم را به نام شهدای سانحه‌ی سقوط هواپیما اختصاص دهد.

وی به جلسه‌ی چند روز گذشته‌ی خود با پروین اشاره كرد و گفت: در این جلسه‌ی مشترك مسایل مختلفی مطرح شد كه از آن جمله می‌توان به بعد همفكری میان مدیرعامل و پروین به عنوان شخصی كه در مسایل فنی اختیار تام دارد اشاره كرد. ضمن آن كه در این جلسه تمام خواسته‌های كادر فنی و اعضای هیات مدیره مطرح شد و به صورتی كامل به توافق دست یافتیم، ضمن آن كه قرار شد تمام صحبت‌های مطرح شده در رسانه‌های مختلف با طرف مقابل چك شود. اعضای هیات مدیره نیز به طوری كامل از پروین حمایت می‌كنند و به وی اختیار تام دادند و ما موظف به حمایت از وی هستیم.

انصاری فرد به تاكید پروین مبنی بر استخدام یك مربی خارجی خوب در باشگاه پرسپولیس اشاره كرد و گفت: خواسته‌ی هواداران ، هیات مدیره و ... این است كه پرسپولیس در لیگ ایران، قهرمان شده و به لیگ قهرمانان آسیا صعود كند. بنابراین نظر پروین این بود كه از یك مربی خوب در كادر فنی پرسپولیس استفاده شود. به همین منظور پنج نفر مربی خارجی نامزد مربیگری پرسپولیس هستند و پس از صحبت با پروین در مورد یكی از گزینه‌ها به توافق خواهیم رسید.

وی در مورد بازیكنان پانامایی پرسپولیس كه در چند ماه اخیر در تمرینات پرسپولیس شركت نكرده‌اند، گفت: با توجه به هزینه‌ی زیادی كه برای این بازیكنان صرف شده تصمیم گرفته شد كه آنها به پرسپولیس برگردند.

وی در مورد وضعیت پیشنهادهای مهرداد اولادی نیز اظهار كرد: در صورتی كه پیشنهاد مناسبی از سوی باشگاه‌های خارجی برای خرید مهرداد اولادی مطرح شود پروین موافقت كرد كه برای كمك به باشگاه و خود این بازیكن با این انتقال موافقت شود.

وی به تشكیل كمیته‌ی فنی در باشگاه پرسپولیس اشاره كرد و افزود: این كمیته در آینده‌ای نزدیك تشكیل خواهد شد و پس از پایان هر بازی نقاط ضعف و قوت تیم شناسایی شده تا در سریع‌ترین زمان ممكن این نقاط ضعف برطرف شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد اضافه شدن بازیكن در نیم فصل به تیم پرسپولیس گفت: پروین از ما خواسته كه یك مهاجم و دفاع خوب به تركیب تیم اضافه كنیم، بر همین اساس دو بازیكن خارجی را در نظر گرفتیم و پس از مشاهده‌ی فیلم‌های این بازیكنان و حضور آنان در تمرینات در صورت صلاحدید پروین این بازیكنان به پرسپولیس اضافه می‌شوند، ضمن آن كه در این باره از نظر منابع مالی مشكلی نداریم.

انصاری فرد با اشاره به مسایل مالی پرسپولیس گفت: با توجه به این كه یك سوم قرارداد بازیكنان را باید تا آبان پرداخت می‌كردیم مقرر شد كه بخش اعظم طلب بازیكنان را تا پیش از پایان فصل به آنها داده تا در پایان فصل بدهی به بازیكنان نداشته باشیم.

وی در مورد جایگاه علی پروین پس از حضور یك مربی خارجی در پرسپولیس اظهار كرد: پروین مسوول فنی تیم است و اگر قرار شد مربی خارجی به پرسپولیس بیاید باید جایگاه‌ها به طور كامل مشخص شود. ما به كار پروین اعتقاد داریم و از روند فعلی رضایت داریم و امیدواریم كه تیم بتواند قهرمان لیگ شود.

وی بار دیگر در پاسخ به سوال خبرنگاران در مورد مشكلات مالی پرسپولیس تصریح كرد: باید تمام مشكلات مالی پرسپولیس از كانال سازمان تربیت بدنی حل شود و اگر بخواهیم از طریق خصوصی به پیش برویم، باید راهكارها را با حضور مهندس علی‌آبادی بررسی كنیم. ضمن آن كه رییس سازمان تربیت بدنی این اطمینان را داد كه پرسپولیس در آینده‌ای نزدیك زیر نظر یك سازمان دولتی اداره شود و اگر این اتفاق بیفتد بسیاری از مشكلات باشگاه حل خواهد شد.

خبرنگاری از انصاری فرد درباره‌ی شایعه‌ی استعفای محمد مایلی كهن از هیات مدیره‌ی پرسپولیس پرسید كه وی پاسخ گفت: من هم مانند شما این شایعه‌ را شنیده‌ام اما نظر شخصی بنده و تمام اعضای هیات مدیره این است كه مایلی كهن می‌تواند برای باشگاه مفید باشد و ما اجازه نمی‌دهیم كه وی از پرسپولیس استعفا دهد.

خبرنگار دیگری درباره‌ی شایعه‌ی استعفای خردبین پرسید كه انصاری فرد تصریح كرد: به هیچ وجه چنین مساله‌ای صحت ندارد. ما از وی حمایت می‌كنیم هر چند كه در برخی موارد به وی تذكر داده‌ایم، مانند این كه باید نقش سرپرستی‌اش را در باشگاه بیشتر كند.

وی در پاسخ به سوالی در مورد جایگاه ناصر ابراهیمی پس از حضور یك مربی خارجی در پرسپولیس اظهار داشت: اگر مربی خارجی به پرسپولیس بیاید در جلسه‌ای با پروین جایگاه وی را در نظر خواهیم گرفت و باید اذعان داشته باشیم كه ابراهیمی زحمات بسیار زیادی برای پرسپولیس كشیده است.

وی درمورد بدهی‌های تیم‌های غیر فوتبالی پرسپولیس گفت: پس از جلسه‌ی امروز هیات مدیره باشگاه و با انتخاب معاون اداری، مالی این مشكلات را حل خواهیم كرد.

انصاری فرد درباره‌ی حضور پرسپولیس در رشته‌های مختلف تصریح كرد: امسال با تیم‌های مختلفی وارد مسابقات شده‌ایم و باید تا پایان به تعهدات خود عمل كنیم اما مقرر شده كه در جلسه‌ی بعدی هیات مدیره رشته‌هایی كه پرسپولیس سال آینده در آن فعالیت خواهد كرد را مشخص كنیم.

وی به پرتكل میان باشگاه پرسپولیس و استقلال اشاره داشت و گفت: در آن جلسه مسایل بسیار مهمی مورد بررسی قرار گرفت كه از آن جمله می‌توان به استفاده از قابلیت‌های طرفین در تمامی زمینه‌ها اشاره كرد. همچنین در مورد همكاری دو جانبه در جهت رسیدن به منافع دو باشگاه نیز توافق‌هایی به عمل آمد. ضمن آن كه قرار شد كه دو تیم مطالبات خود را به صورتی همزمان از سازمان‌های مختلف ارایه كنند. از دیگر مباحث مطرح شده در آن جلسه می‌توان به این مساله اشاره كرد كه مدیرعامل‌های دوطرف ظرف مدتی معین نشست‌های مشترك مطبوعاتی را برگزار كنند . همچنین مقرر شد كه پرسپولیس و استقلال تورنمنت چهار جانبه یا شش جانبه‌ای را با حضور این دو تیم و تیم‌های خارجی برگزار كنند.

خبرنگاری در مورد تفاهم نامه‌ی دو باشگاه درباره‌ی عدم جذب بازیكنان از دو تیم پرسید كه انصاری فرد نیز گفت: می‌پذیرم كه باید در این زمینه برای اصلاح این تفاهم نامه، جلسه‌ی مشتركی را با مدیرعامل استقلال داشته باشیم.

وی در پایان از برنامه‌ریزی این باشگاه برای شناسایی هواداران پرسپولیس در تمام نقاط جهان خبر داد و گفت: در آینده با شناسایی این هواداران در تمام دنیا شناسنامه‌ای برای هواداران ایجاد خواهیم كرد ضمن این كه به دنبال تغییر ساختار كانون هواداران هستیم و قصد داریم برای هواداران در دیدارهای پرسپولیس بویژه در مسابقات تهران تسهیلات ویژه‌ای ایجاد كنیم.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین