سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مجله فوربس در حالی تازه‌ترین فهرست پردرآمدترین زنان هالیوود را منتشر کرد که امسال هیچ یک از کارگردانان زن در این فهرست حضور ندارند. در مقابل کارگردانان مرد فهرست پردرآمدترین مردان هالیوود را اشغال کرده‌اند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

فهرست پردرآمدترین زنان هالیوود

بازیگر هالیوود

مجله فوربس در حالی تازه‌ترین فهرست پردرآمدترین زنان هالیوود را منتشر کرد که امسال هیچ یک از کارگردانان زن در این فهرست حضور ندارند.

به گزارش خبرآنلاین، در مقابل کارگردانان مرد فهرست پردرآمدترین مردان هالیوود را اشغال کرده‌اند.

جیمز کامرون، جرج لوکاس و مایکل بی به ترتیب با 210 میلیون دلار («آواتار»)، 95 میلیون دلار («جنگ‌های ستاره‌ای») و 120 میلیون دلار («ترانسفرمرها») در فهرست 10 کارگردان مرد پردرآمد هالیوود حضور دارند.

از سوی دیگر، کاترین بیگلو که پارسال برای «قفسه درد» برنده اسکار بهترین کارگردان شد، نتوانست به فهرست 10 کارگردان زن پردرآمد هالیوود راه پیدا کند. درام مردانه او 4/14 میلیون دلار فروخت، در حالی که «آواتار» فیلم همسر سابقش 8/2 میلیارد دلار فروش داشت.

کاترین بیگلو که پارسال برای «قفسه درد» برنده اسکار بهترین کارگردان شد، نتوانست به فهرست 10 کارگردان زن پردرآمد هالیوود راه پیدا کند. درام مردانه او 4/14 میلیون دلار فروخت، در حالی که «آواتار» فیلم همسر سابقش 8/2 میلیارد دلار فروش داشت.

تنها بازیگر زن حاضر در فهرست ساندرا بولاک است که با دو فیلم موفق «پیشنهاد» و «نقطه کور» 56 میلیون دلار به دست آورد و در رده ششم قرار گرفت. او برای فیلم دوم برنده اسکار شد.

اپرا وینفری که اول ژانویه 2010 شبکه تلویزیونی OWN را راه‌اندازی کرد، با 315 میلیون دلار در صدر فهرست است. یانسه با 87 میلیون دلار در رده دوم است. آن طور که فوربس اشاره کرده بیانسه با این درآمد در رده نهم فهرست کارگردانان مرد قرار می‌گیرد.

کارگردانان مرد از 1 ژوئن 2009 تا 1 ژوئن 2010 در مجموع 2/1 میلیارد دلار به دست آوردند. در مقابل زنان در این مدت 835 میلیون دلار درآمد داشتند.

 


تنظیم برای تبیان :مسعود عجمی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین