سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
چرا علی دایی در تیم ایران حضور ندارد؟ سیموئز: تیم من كامل است چیزهای زیادی مانده كه باید یاد بگیریم سرمربی تیم ملی امید فوتبال ایران پس از پیروزی 4 بر یك بر تیم قطر در بازیهای غرب آسیا گفت: باعث افتخار است كه برابر تیم قطر ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

جنگ لفظی خبرنگاران ایرانی و عربی در بازیهای غرب آسیا

چرا علی دایی در تیم ایران حضور ندارد؟
سیموئز: تیم من كامل است
چیزهای زیادی مانده كه باید یاد بگیریم

سرمربی تیم ملی امید فوتبال ایران پس از پیروزی 4 بر یك بر تیم قطر در بازیهای غرب آسیا گفت: باعث افتخار است كه برابر تیم قطر توانستیم به پیروزی دست یابیم. تیم ایران جوان است و هنوز فرصت زیادی برای یادگیری دارد.

رنه سیموئز پس از پایان این بازی اظهارداشت: تیم قطر تیم قوی بود و خیلی خوب بازی كرد، ما نیز بازی زیبا و هدفمندی ارایه كردیم. تیم ایران مانند درختی است كه به خوبی میوه داده است.

وی تصریح كرد: در نیمه‌ی اول بازی خوبی انجام ندادیم و هر بازیكنی كار خودش را انجام می‌داد، ولی در نیمه‌ی دوم با تاكید بر حفظ اصول بازی توانستیم بازی حریف را مختل كرده و ایده‌های خود را بر حریف دیكته كنیم.

سیموئز خاطر نشان كرد: فشرده كردن بازی و عقب نگه داشتن حریف از برنامه‌های ما در نیمه دوم بود كه علی رغم ده نفره شدن به راحتی از پس آن برآمدیم.

سرمربی برزیلی تیم امید افزود: تنها یك ماه است كه با این تیم كار می‌كنم ، هنوز خیلی از چیزهاست كه من باید از بازیكنان ایرانی یاد بگیرم و قطعا خیلی چیزهای دیگری است كه آنها باید بیاموزند.

سیموئز در پاسخ به سوال خبرنگار عربی كه چرا علی دایی در تیم ایران حضور ندارد، اظهار داشت: تیمی كه ایران به غرب آسیا اعزام كرده كامل است، چهره‌های سرشناس در تیم حضور دارند. من بازی دایی را در سال 1998 در فرانسه دیده‌ام، او بازیكن شایسته‌ای است اما زمانی كه وارد ایران شدم اختیار انتخاب بازیكن نداشتم و تنها باید از بین 33 بازیكن 20 بازیكن را انتخاب می‌كردم كه بعد از اردوی اصفهان، در تهران سرانجام با تست‌های حرفه‌یی، بازیكنان مورد نظر را انتخاب كردم.

سیموئز در پاسخ به سوال دیگری گفت: ما بازی خود را انجام دادیم، بازیكنان ایران هم تازه با هم هماهنگ شده‌اند، 10 نفره شدن تیم ایران در نیمه‌ی دوم نتوانست باعث عدم پیاده شدن هدف‌های ما شود. امیدوارم در بازی‌های سخت آینده بتوانیم به موفقیت دست یابیم.

به گزارش خبرنگار ایسنا، پس از سوال مشكوك خبرنگار عرب از سرمربی ایران در كنفرانس خبری، جنگ لفظی بین خبرنگاران ایرانی و عربی بوجود آمد، به گونه‌ای كه خبرنگاران ایرانی با تمسخرآمیز خواندن سوال خبرنگار عرب، به حضور بازیكنان بزرگسال در تیم‌های عربی اشاره كردند و كنفرانس برای لحظه‌ای به جنگ رسانه‌های عرب و ایرانی تبدیل شده بود.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین