سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
شرکت مهندسی شبکه گستر در شانزدهمین نمایشگاه الکامپ که از تاریخ ۱۷ تا ۲۰ آبان ماه، برگزار می شود، برای بازدید کنندگان از غرفه این شرکت در این نمایشگاه، یک مسابقه عکاسی در نظر گرفته است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برگزاری مسابقه عکاسی در نمایشگاه الکامپ

شرکت مهندسی شبکه گستر در شانزدهمین نمایشگاه الکامپ که از تاریخ ۱۷ تا ۲۰ آبان ماه، برگزار می شود، برای بازدید کنندگان از غرفه این شرکت در این نمایشگاه، یک مسابقه عکاسی در نظر گرفته است.

مسابقه عکاسی

به گزارش روابط عمومی، اگر علاقمند به شرکت در این مسابقه هستید تنها کافی است از غرفه شرکت شبکه گستر در نمایشگاه الکامپ، سالن میلاد، طبقه بالا (۳۱B) بازدید کرده و ضمن آشنایی با فعالیت ها و محصولات این شرکت، یک عکس یادگاری نیز در این غرفه بگیرید. موضوع عکس آزاد است و می توانید هر سوژه ای را برای عکاسی از غرفه شبکه گستر انتخاب کنید.

برای ارسال عکس نیز امکانات ویژه ای بر روی سایت شبکه گستر SG-Info.net قرار گرفته تا علاقمندان بتوانند عکس‌های خود را برای تأیید و نمایش عمومی بر روی این سایت، به این شرکت ارسال کنند.(اینجا)

برای قدردانی و تشکر از شرکت کنندگان در این مسابقه عکاسی نیز به قید قرعه، به سه نفر، هر کدام یک نیم سکه بهار آزادی هدیه خواهد شد. اسامی برندگان روز اول آذر ماه بر روی سایت شبکه گستر SG-Info.net قرار خواهد گرفت.

شرکت مهندسی شبکه گستر سه محصول جدید را خود را در الکامپ معرفی کرده و به فعالیت‌های خود خواهد افزود.

این سه محصول در راستای سیاست‌های شبکه گستر، در زمینه امنیت و بهینه‌سازی شبکه‌های کامپیوتری است.

امروز که نزدیک به دو دهه از آغاز فعالیت شرکت شبکه گستر می‌گذرد، این شرکت همواره در حوزه امنیت شبکه، اقدام به ارائه محصولات و خدمات نموده است و اکنون نیز با معرفی سه محصول جدید Barracode، ipoque و Streamcore امیدوار است که این محصولات نیسز مورد توجه کاربران و فعالان بازار ایران قرار گیرند.

محصولات Barracode در زمینه بهینه‌سازی شبکه و امنیت شبکه می‌باشد. در گذشته، برخی شرکت‌ها، فعالیت‌های محدود و کوتاه مدتی بر روی این محصول داشته ولی اکنون شبکه گستر با اتکا به پشتوانه‌های مطمئن، محصولات برتر Barracode را عرضه و پشتیبانی خواهد کرد.

محصولات ipoque راه‌حل‌هایی برای مدیریت پهنای باند ارائه می‌کند تا مدیران شبکه نظارت و کنترل لازم را بر روی ترافیک شبکه بر اساس کاربران و برنامه‌های کاربردی خود داشته باشند. همچنین قابلیت‌های گسترده accounting در محصولات ipoque، آنرا به ابزاری بسیار مفید برای شرکت‌های سرویس دهنده اینترنت و مراکز دولتی و دانشگاهی تبدیل می‌سازد.

محصولات Streamcore مدیریت ترافیک ارتباطات زنده نظیر VoIP و Video و برنامه‌های کاربردی را بر روی شبکه‌های گسترده WAN فراهم می‌کند. این محصولات علاوه بر نظارت و کنترل ترافیک، با استفاده بهینه از منابع شبکه WAN، حداکثر ظرفیت ممکن را ایجاد می‌کنند.

علاقه‌مندان به آشنایی بیشتر با این محصولات جدید، می‌تواند در طول برگزاری نمایشگاه الکامپ (۱۷ الی ۲۰ آبان) به غرفه شبکه گستر در سالن میلاد، طبقه بالا (۳۱B) مراجعه نمایند. همچنین از شرکت همکار که علاقه‌مند به فعالیت در زمینه این محصولات می‌باشند، دعوت می‌شود تا از غرفه شبکه گستر بازدید نموده و با مسئولان این شرکت، زمینه‌های همکاری مشترک را بررسی نمایند.

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین