تبیان، دستیار زندگی
اخلاق و عدالت حکم می کند بی تدبیرها جریمه شوند سردار آجورلو با اظهار تاسف از حوادث اخیر لیگ كشتی و محكوم كردن آن از برخورد قانونی با عوامل درگیر در این حادثه خبر داد. مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پاس تهران به شدت از حوادث رخ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

سردار آجرلو کادر سرپرستی و فنی کشتی پاس را جریمه کرد؛

اخلاق و عدالت حکم می کند بی تدبیرها جریمه شوند

سردار آجورلو با اظهار تاسف از حوادث اخیر لیگ كشتی و محكوم كردن آن از برخورد قانونی با عوامل درگیر در این حادثه خبر داد.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پاس تهران به شدت از حوادث رخ داده در دیدار هفته اول دور برگشت رقابتهای لیگ برتر کشتی آزاد اظهار تاسف كرد و شان ورزش پهلوانی كشتی را بسیار بالاتر از این گونه وقایع دانست.

وی در این خصوص متذكر شد: ما به این مسئله از چند زاویه می نگریم؛ اول توهین یك كشتی گیر به كادرفنی پاس كه من نمی خواهم در مورد سوابق او صحبت كنم، كه علت اصلی این درگیری بوده است. اما آنچه به بنده مربوط می شود، بی تدبیری برخی از اعضای تیم كشتی پاس است كه به عنوان مربی و پیشكسوت، این رفتارها نباید از آنها بروز می كرد.

آجورلو كه اكنون در امارات بسر می برد از جریمه 2 میلیونی این افراد خبر داد و گفت: غیر از كشتی گیر تیم راه آهن خراسان كه تخلف واضحی داشت و فدراسیون كشتی باید با ایشان برخورد قانونی داشته باشد، مربیان و ورزشكارانی كه از پاس رفتار ناشایست انجام داده اند ضمن توبیخ، مبلغ 2 میلیون تومان جریمه خواهند شد.

بنده كاری به تخلف ورزشكاران و تیم های دیگر ندارم، برای من مهم پاس است و اخلاقی كه باید در این باشگاه رعایت شود. حتی اگر امروز ورزشكار، مربی و سرپرست پاس تخلف كرده باشند، عدالت و اخلاق حكم می كند كه با آنها برخورد قانونی داشته باشیم.

درگیری و جنجال شدید در دیدار کشتی پاس وراه آهن