سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
واحد بسیج موسسه تبیان با مساعدت و همکاری روابط عمومی این موسسه در نمایشگاه فرهنگی که به مناسبت هفته بسیج و به همت برادران بسیجی پایگاه شهید مجید فراهانی از حوزه 191 شهید دستواره ناحیه شهید بهشتی برگزار شده بود شرکت کرد. غرف...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

حضور تبیان در نمایشگاه فرهنگی هفته بسیج

واحد بسیج موسسه تبیان با مساعدت و همکاری روابط عمومی این موسسه در نمایشگاه فرهنگی که به مناسبت هفته بسیج و به همت برادران بسیجی پایگاه شهید مجید فراهانی از حوزه 191 شهید دستواره ناحیه شهید بهشتی برگزار شده بود شرکت کرد.

غرفه تبیان در این نمایشگاه که از تاریخ 5 الی 12 آذر ماه و از ساعت 16 الی 22 در خیابان پیروزی چهارصد دستگاه نبش بلوار امام علی(ع) برگزار شده بود پذیرای بازدیدکنندگان فراوانی بود.

بازدیدکنندگان غرفه تبیان که اکثر آنان را جوانان و نوجوانان تشکیل می دادند با سایت تبیان بخصوص بخش هنر مردان خدا ، فعالیتهای موسسه تبیان و نرم افزارهای تولیدی تبیان آشنا شدند و با شرکت در مسابقاتی که در نمایشگاه برگزار گردید هدایایی دریافت نمودند.

همچنین بازدیدکنندگان ضمن بازدید از غرفه های بسیج و ورزش کشور ، بسیج و رایانه ، محصولات فرهنگی ، بسیج و کودکان و بسیج و اینترنت با فعالیتهای پایگاه شهید مجید فراهانی نیز آشنا شدند .

از دیگر بازدیدکنندگان این نمایشگاه می توان به آقایان رایحی(فرمانده حوزه 191 شهید دستواره) ، سعید رضی(فرمانده گردان عاشورا و مسئول بازرسی حوزه 191 شهید دستواره) ،حسین عزیز(مسئول عملیات حوزه 191 شهید دستواره) اشاره کرد که ضمن بازدید از نمایشگاه و غرفه تبیان قول کمک و وسعت بیشتر در برگزاری نمایشگاه سال آینده را دادند .

از دیگر فعالیتهای جالب در این نمایشگاه محلی ، بخش رادیوی گلهای بسیج بود که در طول نمایشگاه با پخش قسمتهای مختلف و انجام مسابقات کتبی ، شفاهی و عملی رزمی باعث جذب جوانان و نوجوانان می گردید.

روابط عمومی موسسه تبیان

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین