سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
برگزاری نمایشگاه نقاشی با تکنیک آبرنگ پیشرفته، کلاسیک و مدرن در نگارخانه آبی نمایشگاه گروهی نقاشی با تکنیک آبرنگ پیشرفته در نگارخانه آبی فرهنگسرای سالمند برپا شده است. به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای سالمند، در این نمایشگاه ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برگزاری نمایشگاه نقاشی در نگارخانه آبی

برگزاری نمایشگاه نقاشی با تکنیک آبرنگ پیشرفته، کلاسیک و مدرن در نگارخانه آبی


نمایشگاه گروهی نقاشی با تکنیک آبرنگ پیشرفته در نگارخانه آبی فرهنگسرای سالمند برپا شده است.

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای سالمند، در این نمایشگاه که با همکاری مؤسسه فرهنگی هنری چکاوک شیدا برگزار گردیده، آثار نقاشی «ایرج خان باباپور» و «معصومه صیقلانی» با تکنیک آبرنگ، رنگ روغن، پاستیل، مداد رنگی و سیاه قلم در معرض دید عموم قرار گرفته است.

این آثار عمدتاً با موضوعات طبیعت، بناهای تارخی و پرندگان با تکنیک های پیشرفته و به وجود آوردن تحولاتی در سبک ها و تکنیک های نقاشی، کار شده و به نمایش گذاشته شده است.

«ایرج خان باباپور» دارای مدرک فوق لیسانس هنرهای زیبا از آمریکاست. وی به مدت 23 سال به کار تدریس نقاشی و طراحی در تکنیک ها و سبک های مختلف اشتغال داشته است. تصویرسازی کتاب کودکان و نوجوانان از دیگر تخصص ها و فعالیت های وی می باشد. «خان باباپور» برای اولین بار تذهیب سه بعدی را ابداع کرد که هم اکنون در چاپ قرآن کریم  و... از آن استفاده شده است. همچنین نگارگری شاهنامه فردوسی نیز از دیگر فعالیت های این هنرمند برجسته می باشد.

یکی از ابداعات بسیار قابل توجه وی استفاده از تکنیک آبرنگ پیشرفته می باشد که در تمام آثار هنری بی سابقه بوده است.

«معصومه صیقلانی» دانشجوی رشته هنر، مبتکر طرح ها و سبک های منحصر به فرد در آبرنگ است که هم به صورت آبرنگ کلاسیک و هم به صورت انتزاعی و مدرن مورد استفاده قرار گرفته است. وی در سبک های مختلف نقاشی  از جمله سیاه قلم – پاستل – آبرنگ – رنگ روغن، تذهیب  و ... نیز فعالیت می کند.

این نمایشگاه از روز شنبه 12/9/84 لغایت 19/9/84 در فرهنگسرای سالمند [ به نشانی میدان امام حسین – خ 17 شهریور – خ شهید خشکبارچی – پارک خیام - تلفن: 9-33358688 –( ساعت 9 الی 17) برپا می باشد.

 خوشنویسی آیات و اشعار 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین