سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
علی كریمی با حمایت از علی دایی، او را اسطوره فوتبال خواند .......
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

حمایت علی کریمی از علی دایی

علی کریمی

علی كریمی با حمایت از علی دایی، او را اسطوره فوتبال خواند.

علی كریمی، بازیكن تیم فوتبال استیل آذین در گفت‌وگو با سایت شخصی‌اش در مورد شرایط تیم خود گفت: «ما به یك پیروزی نیاز داریم كه امیدوارم مقابل ملوان آن را به دست آوریم. قطعا این پیروزی می تواند به لحاظ روحی و روانی به تیم ما كمك كند.»

كریمی در خصوص ممنوع المصاحبه شدن علی دایی براساس حكم جدید كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: «دایی از اسطوره های فوتبال ماست كه جایگاه خاصی در فوتبال دارد. همه ما از این كه یك صندلی در كمیته فنی فیفا را در اختیار یك ایرانی قرار داده اند، باید به او ببالیم. من خبر ممنوع المصاحبه شدن دایی را از طریق رسانه ها شنیدم.

علی کریمی و حبیب کاشانی

ضمن احترام به كمیته داوران و كمیته انضباطی نمی گویم هر كسی حق دارد در مورد داوران هر حرفی بزند، اما باید این را بدانیم كه علی دایی هركسی نیست و باید به او به چشم اسطوره این فوتبال نگاه كرد. مطمئنا وقتی خبر ممنوع المصاحبه شدن دایی به آن سوی مرزها یا به گوش اعضای فیفا برسد، جلوه مناسبی نخواهد داشت. دایی از نظر بین المللی چهره ای شناخته شده است.»

علی كریمی در خصوص اتفاقات اخیر باشگاه استیل آذین حرف پایانی را زد: «امروز باشگاه اعلام كرده كه هیچ یك از بازیكنان حق مصاحبه در مورد اتفاقات باشگاه را ندارند. من هم از این قانون تبعیت می كنم، چون خودم را از سایر بازیكنان مستثنی نمی دانم. »

مطالب مرتبط:

دهان دایی را بستند

تنظیم برای تبیان: حسین محمدی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین