سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
چتر صهیونیست بر روی رسانه های جهان
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

صاحب فارسی1 چاق تر شد!
مرداک

بخش ارتباطات- مرداک از غول های رسانه ای دنیا می باشد. شاید ایرانی ها حضور وی  در خانه خود در سالهای اخیر حس کرده باشند، وقتی که فارسی وان وارد برنامه روزانه آنها شد. البته قدرت صاحب شرکت نیوز کورپریشن به داشتن شبکه ای چون فارسی وان نیست بلکه هم اکنون وی  دارای بیش از 130 روزنامه می باشد؛ دارایی های وی برطبق اعلام رسمی سایت او در سال 2007 شامل: 11 شرکت فیلم سازی،10 مجله،8 شرکت انتشاراتی،5 شبکه تلویزیونی،4 خبرگزاری ماهواره ای،15 شبکه کابلی،20 روزنامه در استرالیا،6 روزنامه در انگلیس و 2 تا در امریکا می باشد، از جمله آنان می‌توان به شبکه تلویزیونی فاکس و نشریاتی همچون وال استریت ژورنال[روپرت مرداک مالک وال استریت ژورنال شد‌]، تایمز، سان و هفته نامه اخبار جهان (News of the World) اشاره کرد.

فعالیت های مرداک در عرصه رسانه از آنجا قابل تامل تر می شود که وی یک استرالیایی اصل یهودی است. یهودی بودن او و اینکه یک یهودی رسانه های بسیاری در دنیا را در اختیار داشته باشد با توجه به روحیه سلطه طلبه صهیونیست ها و پروتکل های یهود که میراثی برای کسانی چون مرداک می باشد، تمامی ما را به سمت این نکته رهنود می کند که  مرداک امروز نقش مهمی در عرصه جنگ نرم و در جبهه دشمن بر عهده دارد. در مورد او معروف است که می گویند وی جایی می ایستد که سودی به خود و شبکه های برسد و حاضر است به خاطرسود از همه چیز بگذرد ولی تنها چیزی که  او در همه حالت بدان وفادار می ماند صهیونیست است.

 گفته وی، تا پایان سال 2011 میلادی 30 تا 40 میلیون iPad مورد استفاده قرار می‌گیرد. مرداک گفت: من اعتقاد دارم دیر یا زود هر کس یک کامپیوتر لوحی خواهد داشت

حال مرداک، این غول رسانه ای در حال ورود به فاز جدیدی از دنیای رسانه ها می باشد. غول رسانه‌ای آمریکا در

مرداک

نظر دارد یک رسانه‌ آنلاین برای کامپیوترهای لوحی (Tablet-PC) آماده کند،این خبری است که او در مصاحبه‌ای با روزنامه استرالیایی "فایننشیال ریویو" اعلام کرده و گفته است یک روزنامه برای iPadها و دیگر کامپیوترهای لوحی قرار است تا 6 هفته دیگر با نام دیلی (The Daily) کارش را آغاز کند.

به گفته وی، تا پایان سال 2011 میلادی 30 تا 40 میلیون iPad مورد استفاده قرار می‌گیرد. مرداک گفت: من اعتقاد دارم دیر یا زود هر کس یک کامپیوتر لوحی خواهد داشت.

اما با شنیدن این خبر باید بدانیم مرداک در رسانه های ماهواره ای و روزنامه ها متوقف نشده بلکه وی به دنبال به دست گیری قدرت در رسانه های نوظهور می باشد. و مطمئنا این آخرین مرحله نیست و او روز به روز در حال قدرتمند شدن هست و این به معنای سلطه بیشتر مرداک نمی باشد بلکه سلطه بیشتر صهیونیست را نیز به دنبال خواهد داشت و مرداک تنها یکی از یهودیانی است که بر رسانه سلطه دارد، برای روشن تر شدن این سلطه باید به سراغ شبکه های رسانه ای صهیونیست رفت که خود و فرهنگشان در حال گسترش در دهکده جهانی هستند.

فرآوری: عطاالله باباپور

گروه جامعه و ارتباطات

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین