سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
نمایشگاه الكامپ با اختصاص سالن دولت الكترونیك، فضای خوبی را برای عرضه فعالیت های بخش حاكمیتی در حوزه فناوری اطلاعات ایجاد كرده و با آشنایی دستگاه ها از فعالیت یكدیگر، به نوعی از موازی كاری ها كاسته خواهد شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

معاون زیرساخت تبیان:

در نمایشگاه الكامپ با بحث دیتاسنتر وارد می شویم

سید حیدر مرتضوی؛ معاونت زیرساخت تبیان

نمایشگاه الكامپ با اختصاص سالن دولت الكترونیك، فضای خوبی را برای عرضه فعالیت های بخش حاكمیتی در حوزه فناوری اطلاعات ایجاد كرده و با آشنایی دستگاه ها از فعالیت یكدیگر، به نوعی از موازی كاری ها كاسته خواهد شد.

معاون زیرساخت تبیان با بیان اینكه در نمایشگاه الكامپ بر روی ارائه خدمات دیتاسنتر متمركز خواهیم شد، گفت: در نمایشگاه خدمات میزبانی اختصاصی، میزبانی اشتراكی، سرویس اجاره فضا و سرورهای مجازی به تفكیك ارائه خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی، «سید حیدر مرتضوی» معاون زیرساخت موسسه تبیان با بیان اهمیت میزبانی سایت ها در داخل كشور، گفت: هدف ما تشویق مراكز دولتی و خصوصی جهت استفاده از میزبان های داخلی است، چراكه در راستای رسیدن به خودكفایی، كشور باید از وابستگی به میزبان های خارجی خارج شده و در این رابطه فرهنگ سازی با موضوع امنیت اطلاعات ملی و آشنایی همگان با مزایای آن بسیار ضروری است.

معاون زیرساخت تبیان با تاكید بر لزوم دعوت از حوزه های مختلف در استفاده از میزبان های داخلی اظهار كرد: نمایشگاه الكامپ با اختصاص سالن دولت الكترونیك، فضای خوبی را برای عرضه فعالیت های بخش حاكمیتی در حوزه فناوری اطلاعات ایجاد كرده و با آشنایی دستگاه ها از فعالیت یكدیگر، به نوعی از از موازی كاری ها كاسته خواهد شد.

وی تصریح كرد: الكامپ در ایران می تواند با مشاركت تمامی متولیان این حوزه به عنوان نمایشگاهی كه نماد قابلیت های ملی كشور در این صنعت است، برگزار شود و سال به سال بیشتر به این سمت گرایش یابد.

وی در پایان با تاكید بر اینكه نمایشگاه امسال به بلوغ بیشتری رسید، اظهار داشت: باید در برگزاری و اثربخشی این نمایشگاه بیش از پیش فعالیت شود تا الكامپ در عرصه بین المللی و در سطح منطقه تاثیرگذارتر باشد.

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین