سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ویژه نامه شهادت امام محمد تقی (ع) به مناسبت سالروز شهادت آن حضرت که مصادف با 30 ذیقعده سال 220 هجری قمری است در وب سایت تبیان مرکز زنجان منتشر گردیده است .
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

انتشار ویژه نامه شهادت امام محمد تقی (ع) در تبیان زنجان

ویژه نامه شهادت امام محمد تقی (ع) به مناسبت سالروز شهادت آن حضرت که مصادف با 30 ذیقعده سال 220 هجری قمری است در وب سایت تبیان مرکز زنجان منتشر گردیده است .

ویژه نامه شهادت امام محمد تقی (ع)

به گزارش روابط عمومی،این ویژه نامه در پنج بخش اصلی آماده گردیده که بخش اول آن درخصوص زندگانی جوادالائمه (ع) و شامل مقالات مفیدی در باره زندگینامه آنحضرت ، کنیه ها و القاب امام جواد و علت شهادت آن حضرت می باشد.

بخش دوم این ویژه نامه درخصوص علم و فضایل اخلاقی امام جواد (ع ) که شامل معجزات وکرامات امام جواد (ع)؛ مناظره ایشان با مامون و همچنین مطالبی در باره علم امام جواد (ع) است.

در بخش سوم به معرفی الگو های رفتاری آن امام بزرگوار می پردازد که می تواند الگوی مناسبی برای رفتارهای فردی و اجتماعی روزمره هر فرد قرار گیرد.

در بخش چهارم در سایه سار کلام امام جواد (ع) به نکات ظریف و مهم در رفتار و اخلاق فردی و اجتماعی پرداخته شده است

و در بخش آخر این ویژه نامه به سوگنامه و مرثیه شهادت امام جواد (ع) پرداخته شده است.

 کاربران می‌توانند با مراجعه به وب سایت WWW.TEBYAN-ZN.IR به مطالعه این ویژه‌نامه بپردازند.

لازم به ذکر است کاربران تبیان می توانند در وب سایت تبیان (مرکز زنجان) قبل از فرا رسیدن هر مناسبت، شاهد ویژه نامه های جذاب و جدیدی باشند که در زمینه های دینی و اجتماعی و ... کاربران را با جدیدترین مقالات و مطالب کاربردی روز مرتبط با آن ویژه نامه آشنا می کند.

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین