سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
استقلال قهرمان نیم فصل لیگ برتر تیم فوتبال پرسپولیس با نتیجه‌ی یك بر صفر از سد تیم پاس تهران گذشت. بعدازظهردیروز (سه‌شنبه) از دیدار معوقه‌ی هفته‌ی سوم لیگ برتر دو تیم پرسپولیس و پاس تهران در ورزشگاه آزادی با قضاوت مسعود مراد...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پرسپولیس با یك گل پاس را مغلوب كرد

استقلال قهرمان نیم فصل لیگ برتر

تیم فوتبال پرسپولیس با نتیجه‌ی یك بر صفر از سد تیم پاس تهران گذشت.

بعدازظهردیروز (سه‌شنبه) از دیدار معوقه‌ی هفته‌ی سوم لیگ برتر دو تیم پرسپولیس و پاس تهران در ورزشگاه آزادی با قضاوت مسعود مرادی به مصاف یكدیگر رفتند كه در پایان، این بازی با نتیجه‌ی یك بر صفر و با گل حاجی زاده كه در دقیقه‌ی 75 به ثمر رسید، به سود تیم پرسپولیس به پایان رسید.

در نیمه‌ی نخست این دیدار تیم پرسپولیس زمان بیشتری توپ و میدان را در اختیار داشت و در مقابل پاس نیز كه با تركیبی جوان به زمین آمده بود چشم به ضدحمله‌ها دوخته بود.

حملات پرسپولیس كه در این روز مهرداد اولادی، مهرزاد معدنچی و سهراب انتظاری را در اختیار نداشت بیشتر از جناح راست و بر مبنای حركات سیدعباسی و كاظمیان بود. با این حال دفاع فشرده‌ی پاس حملات پرسپولیس را بی‌نتیجه گذاشت تا نیمه‌ی نخست بازی با نتیجه‌ی تساوی بدون گل مساوی به پایان رسد.

نیمه دوم با حملات تیم پاس آغاز شد. بازیكنان این تیم در چند نوبت فرصتهایی را بر روی دروازه پرسپولیس ایجاد كردند كه مدافعان و فرشید كریمی دروازه بان پرسپولیس موفق به دفع آنها شدند، اما در ادامه بازی بازیكنان پرسپولیس توانستند برتری خود را به حریف دیكته كنند. در دقیقه 65 پرتاب اوت علیزاده در آستانه‌ی دروازه با ضربه‌ی سر كاظمیان همراه شد كه بازیكنان پاس این توپ را دفع كردند. یك دقیقه‌ی بعد ارسال جواد كاظمیان فرصت دیگری را بر روی دروازه پاس ایجاد كرد كه حسن رودباریان موفق به مهار توپ شد.

در دقیقه‌ی 70 ضربه‌ی سر شیث رضایی را شیرزاد از روی خط دروازه بازگرداند. سرانجام در دقیقه‌ی 75 بازی ابوالفضل حاجی زاده توانست در شلوغی مقابل دروازه گل برتری پرسپولیس را به ثمر برساند. پس از این گل دنیزلی سعی كرد با تعویض در خط حمله، قدرت تهاجمی تیمش را افزایش دهد.

پاس در دقیقه 84 صاحب یك ضربه ایستگاهی شد كه فرشید كریمی دروازه بان پرسپولیس با واكنشی دیدنی توپ را به كرنر فرستاد. در دقیقه‌ی 90 بازی نیز اعتراض جواد نكونام با كارت قرمز داور همراه بود.

پرسپولیس با این پیروزی 20 امتیازی شد و به رده ششم جدول رده بندی صعود كرد و پاس همچنان در مكان سوم قرار دارد. با این نتیجه استقلال به عنوان قهرمان نیم فصل لیگ برتر دست یافت.

حاشیه:

- 35 هزار تماشاچی از نزدیك شاهد این دیدار بودند.

- برانكو ایوانكوویچ و فخرالدین بگوویچ سرمربی و مربی تیم ملی كشورمان با حضور در ورزشگاه آزادی دیدار دو تیم پرسپولیس و پاس را مشاهده كردند.

- به علت محرومیت ناصر ابراهیمی، امروز حمید استیلی در كنار زمین وظیفه‌ی انتقال نكات فنی به بازیكنان پرسپولیس را بر عهده داشت.

- پس از ارایه‌ی بازی دفاعی از سوی تیم پاس در دقایق ابتدایی بازی تماشاگران پرسپولیس شعار «نصرتی ما گل می‌خواهیم» سر دادند.

- نزدیك به 10 نفر از تماشاگران با پیراهن و پرچم تیم فوتبال یوونتوس ایتالیا در ورزشگاه حاضر بودند.

- سرمربی تیم پاس بازیكنان ذخیره تیم را از آغاز بازی برای حضور در میدان مجبور به گرم كردن كرده بود. اما در این بازی از تعویض‌های خود چندان استفاده نكرد.

- پس از به ثمر رسیدن گل تیم پرسپولیس، بازیكنان و سرمربی تیم پاس كه اعتقاد به خطاهای مهاجمان پرسپولیس داشتند به شدت به مسعود مرادی داور مسابقه اعتراض كردند.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین