تبیان، دستیار زندگی
بادکنک ها می توانند علاوه بر حالت توپی و گرد به شکل های مختلفی در بیایند تا شما را سرگرم کنند. 1- بادکنک باریکی را انتخاب کنید و حدود 8 الی 10 سانتیمتر از آخر آن را با دست نگه دارید و بقیه را فوت کنید و گره بزنید. (فوت کردن ممکن است موجب خستگی و یا سرگیج
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

سگ بادکنکی
سگ بادکنکی

بادکنک ها می توانند علاوه بر حالت توپی و گرد به شکل های مختلفی در بیایند تا شما را سرگرم کنند.

1- بادکنک باریکی را انتخاب کنید و حدود 8 الی 10 سانتیمتر از آخر آن را با دست نگه دارید و بقیه را فوت کنید و گره بزنید. (فوت کردن ممکن است موجب خستگی و یا سرگیجه ی شما شود. پس بهتر است از تلمبه های بادی برای این کار استفاده کنید.)

به این منظور فضایی حدود 8 تا 10 سانتیمتر را نگه می داریم که بتوانیم به راحتی بادکنک را چندبار بپیچانیم بدون این که بادکنک بترکد. همچنین در انتها، فضای باقی مانده را به عنوان دم سگ استفاده می کنیم.

سگ بادکنکی

2- بادکنک را از قسمت انتهایی، به دو بخش کوچک و بزرگ تقسیم کنید، و سپس آن را بپیچانید تا ثابت شود.

سگ بادکنکی

3- تا موقعى که دو بخش را نگه داشته اید، آنها از هم باز نمی شود.به همین منظور بخش کوچکتر را بر روی بخش بزرگتر خم کنید و محکم بگیرید.

سگ بادکنکی

4- همانطور که دو بخش را روی هم نگه داشته اید، هر دوی آنها را به صورت هم زمان از وسط بپیچانید. به این صورت گوش های سگ درست می شود.

سگ بادکنکی

5- 13 تا 15 سانتیمتر از جایی که گوش ها را درست کردید پایین تر بیایید و همان قسمت را بپیچانید. در واقع با این کار بخش بزرگتر به دو قسمت دیگر تقسیم می شود.

سگ بادکنکی

6- این دو قسمت را خم کنید و به هم بپیچانید. قسمت بزرگتر را در زیر نگه دارید.

سگ بادکنکی

7- همانطور که آن دو را محکم نگه داشته اید دوباره هر دوی آنها را به صورت هم زمان، از وسط به هم بپیچانید تا دست های سگ بادکنکی آماده شود.( با دقت و احتیاط این کار را انجام دهید تا قسمت های پیچیده شده از هم باز نشود.)

سگ بادکنکی

8- قسمت بزرگتر را همانند تصویر زیر دوباره به دو قسمت تقسیم کنید.

سگ بادکنکی

9 - بعد از پیچاندن، آن دو را روی هم خم کنید و نگه دارید.

سگ بادکنکی

10 - و دوباره این قسمت ها را همانطور که روی هم نگه داشته اید از وسط دوباره بپیچانید تا پاهای سگ بادکنکی ساخته شود.

سگ بادکنکی

11 - به این صورت سگ بادکنکی شما آماده می شود.

سگ بادکنکی

این کار بسیار ساده است، ولی باید مواظب باشید قسمت هایی که می پیچانید به اندازه باشد و از هم باز نشود. یک کار دیگر هم می توانید انجام دهید تا کار برایتان راحت تر شود، و آن این است که وقتی قسمتی را پیچاندید بلافاصله با یک نخ دور آن را گره بزنید. این عمل، کار را کمی برایتان ساده تر می کند.

ترجمه و تنظیم: مهدیه زمردکار

مطالب مرتبط

 پلیکان کاغذی

 پینه دوز کاغذی

تاج کاغذی

فنجان کاغذی

نی های حباب ساز

فرفره های کاغذی

لباس گچی

وال کاغذی

فالگیر کاغذی

کیسه کوچولوی عطری

موش پرنده

مشاوره
مشاوره
در رابطه با این محتوا تجربیات خود را در پرسان به اشتراک بگذارید.