سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
فیروز كریمی صبح چهارشنبه عازم اهواز می شود كاپیتان استقلال اهواز: هیچ نقشی در تعیین سرمربی جدید ندارم پس از خبرهای ضد و نقیض فراوانی كه در خصوص تعیین سرمربی تیم استقلال اهواز در محافل ورزشی به گوش رسید این موضوع در عمل نیز ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

فیروز کریمی در استقلال اهواز فیروز كریمی صبح چهارشنبه عازم اهواز می شود

كاپیتان استقلال اهواز: هیچ نقشی در تعیین سرمربی جدید ندارم

پس از خبرهای ضد و نقیض فراوانی كه در خصوص تعیین سرمربی تیم استقلال اهواز در محافل ورزشی به گوش رسید این موضوع در عمل نیز در حال تحقق یافتن است.

منابع موثق از تیم استقلال اهواز خبر می دهند كه فیروز كریمی صبح چهارشنبه با پرواز ساعت 6 صبح راهی اهواز خواهد شد تا پس از انجام گفت و گوهای تكمیلی با شفیع زاده سكان هدایت این تیم را بر عهده گیرد. روز گذشته خبری در این خصوص كه افشین كمائی كاپیتان با سابقه استقلال اهواز در این راستا وظیفه مستقیم صحبت با مسولان راه آهن و گرفتن رضایت آنها برای جدایی كریمی را برعهده گرفته است هر چند كه او تمام این صحبت ها را انكار كرد كمائی در این خصوص اظهار داشت:از پخش شدن چنین خبری در محافل ورزشی تعجب می كنم تحت هیچ شرایطی در این خصوص صحبتی انجام نداده ام ضمن اینكه قصد چنین كاری را نیز ندارم.

وی در ادامه افزود: تنها بازیكن تیم هستم و وظیفه تعیین سرمربی در محدوده اختیارات یك بازیكن نیست.

كاپیتان استقلال اهواز تصریح كرد: شاید این شایعات از آنجا ناشی شده كه رابطه خوبی با فیروز كریمی داشتم و به عنوان یكی از قدیمی ترین بازیكنان این تیم به شمار می آیم اما در هر حال مدیر عامل تیم شفیع زاده به بهترین نحو كار خود را انجام می دهد ضمن اینكه جدا از ایشان اعضای هیات مدیره و رئیس سازمان فوتبال نیز هستند كه در این مساله تصمیم گیرنده و صاحب نظر به شمار می آیند.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین