سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
همه‌ی آنچه لازم است در مورد ویروس کرونای جدید (COVID-19)، بدانید و بخوانید و بپرسید و ببینید
کتاب ترجمه خلاصه تفسیر المیزان حاصل عمر گران علامه طباطبائی (قدس سره) می باشد که در بیروت توسط کمال مصطفی شاکر خلاصه شده و به کاربران عزیز معرفی می گردد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ترجمه خلاصه تفسیر المیزان در چهار جلد

مرکز فرهنگ و معارف قرآن، تدوین می‌کند، تفسیر قرآن، ویژه، طلاب، حوزه

قسم به رسولانی که بدنبال هم فرستاده شدند، قسم به فرشتگانی که بسرعت باد به انجام حُکم حق می شتابند، و قسم به آنانکه نیکو نشر می دهند."

شکر خدای را که بشر را آفرید و به او نعمت بیان ارزانی داشت و سپاس بی پایان او را سزاست که بر ما منّت نهاد تا گامی هر چند کوچک در راه اعتلای فرهنگ قرآنی برداریم.

کلام مؤثر آنست که در دل بنشیند و روح و روان را از پلیدی و زشتی پاک کند و از حضیض تاریکیهای جهل تا بلندای نور و معرفت اوج دهد، روحی که ایمان ندارد، گفتار یا نوشتار مؤثر از آن پدیده نمی آید و آنکه یقین ندارد، دیگران را به یقین نمی رساند و آنکه چشم بصیرت ندارد از هدایت دیگران هم ناتوانست، لذا تأثیر گفتار گوینده با اعمال و عقاید او نسبت مستقیم دارد و هر چه فرد با ایمانتر باشد، سخن او از نفوذ بیشتری برخوردار است.

 

کتاب ترجمه خلاصه تفسیر المیزان حاصل عمر گران علامه طباطبائی (قدس سره) می باشد که در بیروت توسط کمال مصطفی شاکر خلاصه شده و به کاربران عزیز معرفی می گردد.

برای خرید کتاب تفسیر المیزان کلیک کنید.

تنظیم: آقایی


برای خرید کتب اسلامی کلیک کنید.

برای خرید کتب حکمت و عرفان کلیک کنید.

برای خرید از فروشگاه اینترنتی کلیک کنید.

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین