تبیان، دستیار زندگی
من نمی دانم با این همه اخبار و تحلیل های آبکی که بیشتر برای ما کارکرد جوک را دارد، دلشان را به چی خوش کرده اند که این طور با جدیت سایت هایشان را به روزرسانی می کنند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

این تحلیل های  آبکی
رسانه دشمن

این قسمت را هم حتما بخوانید (کلیک کنید)

هر چه فکر می کنم  یادم نمی آید در این چند ماه  چه قدر توی سرچ ها رسیدم به اخباری از این فتنه گرها که داد و بیداد راه انداخته بودند که علما و مراجع از برخورد نظام و حاکمیت با مردم معترض ، ناراضی اند و همکاری با این نظام را همکاری با حاکم ظالم می دانند و از این دست حرف ها.

اما خوب یادم هست  که از وقتی خبر سفر آقا به قم،  به گوششان خورد چه طور به دست و  پا افتادند و هر روز جورواجور خبر  و مصاحبه و کاریکاتور ردیف می کردند  که بگویند کسی توی قم به استقبال  آقا نمی آید و مسئولان دارند  همه ی تلاششان را می کنند که مراجع  و علما را راضی کنند برای دیدار با آقا ولی تلاششان موفقیت آمیز نبوده  و... .

و حالا که به کوری چشمشان چنان جمعیتی برای استقبال رفته بود  که تصورش هم برای کسی ممکن نبود،  و مراجع و علما هم به دیدار آقا رفته اند، حتی کسانی که به قول فتنه گرها انتقاداتی هم به نظام داشته اند، همه شان انگار خفقان گرفته اند.

البته چندان هم دور  از انتظار نبود، مثل همه ی خفقان  گرفتن های دیگرشان. مثل روز  قدس، 9 دی، 22 بهمن و... که یا ساکت شدند و  مثلا به بی خیالی طی کردند و یا گشتند و علت یابی کردند و  به انگیزه ی قوی به نام ساندیس رسیدند(!) که توانسته بود این همه  آدم را بکشد وسط خیابان.

انگار نه انگار که تا چند روز قبل چه قدر دروغ و شایعه ریخته بودند در این سایت های دروغ پراکنیشان.

حالا نشسته اند  و آسمان ریسمان به هم می بافند  که چرا فلان مرجع یا عالم در فلان جای  صف مستقبلین ایستاده بود و ابلهانه  تفسیر می کنند که پس یعنی این فرد با آقا مشکل دارد!

من نمی دانم با این همه اخبار و تحلیل های  آبکی که بیشتر برای ما کارکرد جوک  را دارد، دلشان را به چی خوش کرده اند که این طور با جدیت سایت هایشان را به روزرسانی می کنند.

یعنی واقعا خودشان حرف های خودشان را باور می کنند؟


غفاری گروه حوزه علمیه