تبیان، دستیار زندگی
لی، فوتبالیست فرانسوی به 91 سال محرومیت از بازی محکوم شد . فدراسیون فوتبال فرانسه علی بدرالدین فوتبالیست ملی پوش فوتسال این کشور را به بجرم عضویت در دو باشگاه به 91 سال محرومیت از بازی محکوم کرد ........
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

محرومیت فوتبالیست مسلمان فرانسوی

محرومیت فوتبالیست مسلمان فرانسوی

علی، فوتبالیست فرانسوی به 91 سال محرومیت از بازی محکوم شد . فدراسیون فوتبال فرانسه علی بدرالدین فوتبالیست ملی پوش فوتسال این کشور را به بجرم عضویت در دو باشگاه به 91 سال محرومیت از بازی محکوم کرد

به گزارش «شیعه نیوز» در پاریس ، این فوتبالیست ملی پوش فرانسوی اخیرا حکمی را بوسیله پست سفارشی از طرف فدراسیون فوتبال فرانسه مبنی بر محرومیت از حضور در زمین فوتبال تا سال 2100 دریافت کرده است .با توجه یه این حکم علی بدرالدین می تواند در 120 سالگی دوباره به زمین بازی در فرانسه برگردد.

این بازکن فرانسوی که 29 سال دارد عضو تیم ملی فوتسال فراسنه و در چند باز هم کاپیتن این تیم در بازیهای بین المللی بوده است.

علی در این مورد به خبرنگاران گفت : در تاریخ فوتبال چنین چیزی سابقه نداشته است، این حکم عجیب که مرا 91 سال از حضور در زمین بازی محروم میکند درحالی صادر شده است که ما شاهد زدن داور در زمین بازی بوسیله فوتبالیست های معروف ویا همجون آنلکا فحاشی به مربی بوده ایم و اینها تنها به محرومیت شش ماهه در بازیهای رسمی شده اند.

توپ

علی در مورد عضویت در دو باشگاه و غیر قانونی بودن این امر می گوید: من در دو باشگاه آماتور فوتسال بی خبر از غیر قانونی بودن آن بودم . قبل از تعطیلات تابستان یک نامه از فدراسیون دریافت کردم که در آن از من خواسته بودند که یکی از باشگاه ها را برای ادامه فعالیت ورزشی انتخاب کنم وقتی که انتخاب خودم را کردم به باشگاه برای ابطال عضویت مراجعه کردم با توجه به تعطیلات، این کلوپ بسته بود الان مرا تا دسامبر سال 2099 بخاطر عضویت در دو باشگاه آماتور از بازی در زمین ورزش محروم کرده اند.

وی در مورد تقاضای تجدید نظر فدراسیون در حکم جاری به خبرنگاران توضیح داد : وقتی برای اینکار باقی نمانده است با توجه به اینکه من 29 سال دارم در نظر داشتم دو سال دیگر به این بازی ه دهم قصد فرجام خواهی و تجدید نظر این حکم عجیب را ندارم.

با توجه به حضور مسلمانان در زمینه های مختلف در فرانسه و برغم تلاش مسلمان ستیزی مسئولان دولتی و غیر دولتی این کشور هر از جندی اینگونه اقدامات ناحسوس بر ملا می شود.

تنظیم برای تبیان: امیر بهرامی