سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
دومین نمایشگاه قرآن در تاریخ 28 مهرماه مصادف با شانزدهم رمضان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان اصفهان واقع در پل تاریخی شهرستان و در سه سالن برگزار شد. مؤسسه تبیان دفتر اصفهان نیز همچون نمایشگاه های قبل، در این نما...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

گزارش دومین نمایشگاه قرآن و علوم قرآنی استان اصفهان


دومین نمایشگاه قرآن در تاریخ 28 مهرماه مصادف با شانزدهم رمضان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان اصفهان واقع در پل تاریخی شهرستان و در سه سالن برگزار شد.

مؤسسه تبیان دفتر اصفهان نیز همچون نمایشگاه های قبل، در این نمایشگاه نیز حضوری فعال داشت و در یک غرفه 24 متری در سالن پل شهرستان به اطلاع رسانی و معرفی سایت تبیان و برنامه های آن پرداخت. در این نمایشگاه نیز تبیان با ارائه اینترانت آنلاین در محل غرفه با شش سیستم امکانات لازم جهت بازدید از سایت را فراهم آورد تا بازدیدکنندگان بتوانند همزمان با توضیحات همکاران ما به صورت آنلاین قسمتهای مختلف سایت را بازدید نمایند.

اعضای اصفهانی سایت در طول برگزاری نمایشگاه با حضور در غرفه تبیان باعث دلگرمی همکاران ما شدند. در این نمایشگاه تبیان اقدام به برگزاری مسابقه کتبی نمود که در این مسابقه از بازدیدکنندگان خواسته شده بود تا معنای آیه نصب شده در غرفه (آیه 89 سوره نحل) را بنویسند تا در قرعه کشی جوایز این مسابقه شرکت داده شوند که خوشبختانه با استقبال زیادی روبرو گردید که در روز برگزاری همایش اعضای اصفهانی سایت تبیان، به 14 نفر که به سوال مسابقه جواب درست داده بودند، به قید قرعه جوایزی اهداء گردید.

در روزهای آغازین برپایی، به دلیل عدم اطلاع همشهریان در اصفهان، نمایشگاه کمتر مورد بازدید واقع شد ولی به عینه شاهد بودیم که در شش روز آخر و همچنین در روز شهادت امام علی(ع) تعداد بازدیدکنندگان به اندازه ای بود که زمان بازدید نمایشگاه تمدید شد.

از دیگر مواردی که می توان به آن اشاره کرد، استقبال خانواده ها از سرویس اینترانت و سایت تبیان بود. آنها ضمن قدردانی از راه اندازی این سرویس در سطح شهر اصفهان خواستار افزودن سایتهای مفید بیشتر در اینترانت شدند.

در طول برگزاری نمایشگاه قرآن اصفهان، تعداد زیادی از مدارس اصفهان، دانش آموزان خود را برای بازدید به نمایشگاه می آوردند که غرفه تبیان از جمله غرفه هایی بود که بیشترین مخاطب را در بین دانش آموزان دبیرستانی داشت. تعدادی از این دانش آموزان با بیان اینکه از کابران دائمی مدرسه اینترنتی تبیان هستند، خواهان افزایش دروس کمک درسی و تست های چهار جوابی در این بخش شدند. تعدادی نیز برای همکاری در مدرسه اینترنتی اعلام آمادگی کردند که توسط همکاران دفتر اصفهان جهت عضویت در انجمنهای تبیان راهنمایی گردیدند.

در روز چهارم برگزاری نمایشگاه، نرم افزارهای تبیان که توسط دفتر مرکزی برای دفتر اصفهان جهت فروش در نمایشگاه ارسال شده بود، به دست ما رسید و غرفه تبیان از روز پنجم اقدام به فروش محصولات نرم افزاری تبیان نیز نمود. اما به دلیل اینکه تعداد زیادی از غرفه های شرکت کنند، نرم افزارهای تبیان را در معرض فروش قرار داده بودند، خرید از غرفه تبیان کمتر صورت گرفت، لازم به ذکر است بعضی از غرفه های نرم افزارهای تولید تبیان را با تخفیفی بیشتر از غرفه تبیان عرضه می داشتند که این خود دلیلی برای عدم خرید از غرفه تبیان بود.

دومین نمایشگاه قرآن و علوم قرآنی اصفهان پس از 11 روز برپایی، در ساعت 22:30 روز هشتم آبان ماه به کار خود پایان داد. لازم به ذکر است غرفه تبیان به جهت شرکت در این نمایشگاه و جذب تعداد کثیری از مردم، از سوی مسئولین نمایشگاه با اهداء لوح تقدیر، مورد قدردانی قرار گرفت.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین