سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
علی جوانمردی برنده جایزه ویژه تبیان (خودروی پراید) در نمایشگاه قرآن کریم با حضور در روابط عمومی موسسه تبیان ضمن ارائه مدارک ، کلید خودروی پراید را تحویل گرفتند. در هنگام حضور ایشان در روابط عمومی مصاحبه ای با ایشان انجام گرفت...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مصاحبه با برنده خودروی پراید


روز شنبه 14/8/84 آقای قاسمعلی جوانمردی برنده جایزه ویژه تبیان (خودروی پراید) در نمایشگاه قرآن کریم با حضور در روابط عمومی موسسه تبیان ضمن ارائه مدارک ، کلید خودروی پراید را تحویل گرفتند.

در هنگام حضور ایشان در روابط عمومی مصاحبه ای با ایشان انجام گرفت:

- لطفاً خودتان را به طور کامل معرفی نمایید؟

قاسمعلی جوانمردی متولد 1352 در اصفهان؛ دارای لیسانس علوم قضایی و کارمند وزارت دادگستری هستم.

- آشنایی شما با تبیان از چه طریقی بود؟

از طریق نمایشگاه قرآن کریم با تبیان آشنا شدم. من هر سال برای بازدید به نمایشگاه قرآن می آمدم ولی امسال به طور کامل با سایت تبیان آشنا شدم. البته با توجه به پخش تیزر سایت تبیان و نرم افزار مشکاة که از تلویزیون پخش می شد بیشتر علاقه مند شدم تا با سایت آشنا شوم که پس از حضور در غرفه تبیان در تاریخ 29/7/84 هم به عضویت در سایت درآمدم و هم نرم افزار مشکاة را خریداری کردم.

- در ابتدا فکر می کردید که برنده خودرو پراید شوید؟

نه، من در ابتدا اصلاً اطلاع نداشتم که شما قرعه کشی دارید. وقتی که نرم افزار مشکاة را خریداری کردم، برگه قرعه کشی را هم به من دادند تا به داخل صندوق قرعه کشی بیندازم.

- وقتی اسم شما را به عنوان یکی از 10 نفری که احتمالاً برنده پراید می شدند اعلام کردند چه احساسی داشتید؟

اصلاً فکر نمی کردم که اسم من در بیاید. حتی برگه قرعه کشی هم دست همسرم بود و من فقط شماره برگه قرعه کشی را از حفظ بودم که وقتی شماره و اسم مرا خواندند خیلی شوکه شدم.

- بعد از این که جزو 10 نفر شدید آیا باز هم فکر می کردید که برنده شوید؟

ابتدا فکر نمی کردم که برنده شوم ولی وقتی که به نیت امام رضا(ع) پاکت شماره 8 را برداشتم یک احساسی در من بوجود آمد که می گفت دست خالی بر نمی گردم. ولی از لحظه حضور در مراسم هرگز فکر نمی کردم که برنده شوم.

- وقتی پاکت را باز کردید و متوجه شدید که برنده خودرو پراید شده اید چه احساسی داشتید؟

یک لحظه از حال خودم خارج شدم و تا چند دقیقه اصلاً متوجه نبودم که در اطراف من چه می گذرد. جالب اینکه من فردای آن روز هم امتحان داشتم که در شبی که برنده شدم اصلاً نتوانستم بخوابم و سر جلسه امتحان کاملاً گیج بودم. من تازه وقتی که به منزل رفتم به خودم آمدم.

- در ماه مبارک رمضان چه درخواستی از خداوند کرده بودید و فکر می کنید که برنده شدن خودرو پراید به کدام کار شما که در این ماه انجام داده اید مربوط می شود؟

حقیقتاً من در شبهای ماه مبارک رمضان بخصوص شبهای قدر، همیشه از خداوند درخواست های معنوی می کردم نه مادی؛ ولی در هنگام قرعه کشی با خودم نیت کردم که اگر چیزی برنده شوم مقداری از آن را به مستمندان و فقیران اختصاص بدهم.

- قبل از اینکه برنده خودرو پراید شوید اتومبیل داشته اید؟

نه، نداشته ام.

- قصد دارید پراید را بفروشید یا از آن استفاده نمایید؟

قصد دارم که انشاءالله آن را نگه دارم و با توجه به اینکه در نمایشگاه قرآن آن را برنده شده ام برای من برکت دارد.

- برخورد مدیران و متصدیان غرفه تبیان از لحظه ای که برنده شدید و بعد که در غرفه تبیان حضور پیدا کردید تا الان که در حال تحویل جایزه هستید چگونه بوده است؟

من قبل از اینکه نرم افزار مشکاة را بخرم و در مسابقه شرکت کنم با برخورد بسیار خوب مدیران و متصدیان غرفه تبیان مواجه شدم، به شکلی که سئوالاتی که می پرسیدم چه در مورد بخش ورزشی و یا دیگر بخشها با برخورد بسیار خوبی به من پاسخ داده می شد و جالب اینکه حتی من ترغیب شدم که در مسابقه انجمن ورزشی که در آن روز برگزار شده بود نیز شرکت کنم.

- حرف از ورزش به میان آمد، دوست دارید در مسابقه فوتبال بین استقلال و پرسپولیس کدامیک برنده شوند؟

دوست دارم استقلال برنده شود.

- عکس العمل دوستان و آشنایانتان بعد از اینکه متوجه شدند برنده خودرو پراید شده اید چه بود؟

خیلی خوشحال شدند و به من تبریک گفتند بخصوص پدر و مادرم وقتی متوجه شدند که من برنده شده ام خیلی متعجب شدند و در ابتدا فکر کردند که من شوخی می کنم ولی بعد خیلی خوشحال شدند. حتی کسانی که در مراسم قرعه کشی حضور داشتند هم به من تبریک گفتند.

- به نظر شما برگزاری مراسم و نحوه قرعه کشی چگونه بود؟ گویا شما قبل از برگزاری مراسم پرسیده بودید که آیا مراسم راس ساعت 30/20 به پایان می رسد یا نه؟

برگزاری مراسم عالی بود و با نظم و ترتیب بسیار خوبی برگزار شد. و علت اینکه من این سئوال را پرسیدم این بود که چون می خواستیم با مترو به منزل برویم و امکان داشت که به مترو نرسیم، من این سئوال را پرسیدم که خوشبختانه به مترو هم رسیدیم.

- فکر می کنید اهدا چنین جوائزی چه تأثیری در ترویج فرهنگ قرآنی می تواند داشته باشد؟

به نظر من کار بسیار شایسته ای بود. نه به خاطر اینکه من برنده شده ام بلکه وقتی کسی به هر نحوی ترغیب شود تا نرم افزارهای قرآنی را بخرد و پس از آن استفاده کند، بیشتر با قرآن و مفاهیم آن آشنا می شود.

- ما در سایت تبیان بخشی برای مشاوره های حقوقی داریم که شما با توجه به رشته تحصیلی تان که لیسانس علوم قضایی است می توانید این قسمت را ببنید و ما را از نقطه نظرات خود آگاه سازید.

بله حتماً از این قسمت و سایت بازدید خواهم کرد.

- انشاء الله که موفق باشید و به خوبی و خوشی از خودرو پراید استفاده نمایید.

خیلی ممنون و تشکر بسیار زیاد از زحمت شما.

روابط عمومی موسسه تبیان

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین