سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
پرسپولیس همین است برای جذب مربی خارجی مذاكره نشده است سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران پس از شكست تیمش برابر استقلال گفت: استقلال مستحق پیروزی نبود، چرا كه آنها از تك موقعیت خود به گل رسیدند و این تیم ما بود كه باید پیروز م...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

علی پروین:‌

نمی‌توان كاری كرد بضاعت پرسپولیس همین است
برای جذب مربی خارجی مذاكره نشده است


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران پس از شكست تیمش برابر استقلال گفت: استقلال مستحق پیروزی نبود، چرا كه آنها از تك موقعیت خود به گل رسیدند و این تیم ما بود كه باید پیروز می‌شد.

علی پروین در جمع خبرنگاران با ناباورانه توصیف كردن شكست پرسپولیس اظهار كرد: موقعیت‌های خوبی داشتیم و می‌توانستیم برنده شویم اما اشتباهات برخی بازیكنان سبب شد تا برابر حریف مغلوب شویم. استقلال تنها از یك فرصت به گل رسید و این نمی‌تواند ملاك برتری این تیم باشد.

وی خاطر نشان كرد: پرسپولیس بد بازی نكرد. موقعیت‌های خوبی داشتیم كه می‌توانست سبب برتری ما در این دیدار شود.

وی در پاسخ به این سوال كه چرا با وجود اشتباهات دنباله‌دار از سوی معدن‌چی همچنان از این بازیكن استفاده می‌شود گفت: معدنچی آمادگی خوبی داشت و صلاح دیدیم كه از وی استفاده كنیم اما اگر این اشتباه را مرتكب نمی‌شد حداقل می‌توانستیم یك امتیاز به دست آوریم.

پروین در مورد احتمال تغییر در كادر فنی این تیم نیز تاكید كرد: معلوم نیست. باید ببینیم كه چگونه می‌شود با این شرایط كنار آمد.

وی در واكنش به اظهارات بایرام دوردیف كه از احتمال حضور در تیم پرسپولیس خبر داده بود نیز گفت: هیچ صحبتی در این زمینه نشده است و مذاكره‌ای با هیچ مربی خارجی نداشتیم.

سرمربی پرسپولیس در پایان تاكید كرد: بضاعت پرسپولیس همین است. نمی‌توانیم كار دیگری انجام دهیم امیدوارم در آینده شرایط بهتر شود.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین