سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مدیر بخش پایگاه اینترنتی و وبلاگ نمایشگاه و جشنواره رسانه های دیجیتال، گفت:‌ ظرفیت حضور پایگاههای اینترنتی در این رویداد در مقایسه با سال گذشته، سه برابر افزایش داشته است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

افزایش سه برابری ظرفیت پایگاه های اینترنتی در چهارمین نمایشگاه دیجیتال

 

کاربران اینترنتی

مدیر بخش پایگاه اینترنتی و وبلاگ نمایشگاه و جشنواره رسانه های دیجیتال، گفت:‌ ظرفیت حضور پایگاههای اینترنتی در این رویداد در مقایسه با سال گذشته، سه برابر افزایش داشته است.

«روح الله مومنی نسب» در حاشیه نمایشگاه رسانه های دیجیتال افزود: در نمایشگاه سال گذشته رسانه های دیجیتال،‌ فقط یك سوم پایگاهها و بلاگ های اینترنتی حضور داشتند.مدیر بخش پایگاه اینترنتی و وبلاگ نمایشگاه و جشنواره رسانه های دیجیتال، یادآورشد كه در این بخش نمایشگاه ، ‌15 هزار و در بخش جشنواره 180 پایگاه اینترنتی حضور دارند.به گفته مومنی نسب، استقبال شركت كنندگان از دوره اخیر این رویداد گسترده بوده و ما ناگزیر به كوچك كردن غرفه ها برای پذیرش بیشتر پایگاههای دیجیتالی شدیم.

وی از معرفی دو هزار پایگاه جدید اینترنتی در نمایشگاه چهارم رسانه های دیجیتال خبر داد و افزود: تلاش كردیم تا هر مطلبی كه در محیط و پایگاههای اینترنتی وجود داشت را در نمایشگاه در اختیار مخاطبان قرار دهیم.مومنی نسب گفت: افراد می توانند با توجه به علایق شخصی به این پایگاهها مراجعه كرده و از نزدیك با مدیران آنها آشنا شوند و پرسش های خود را در مورد ساختار و جذابیت هر نوع سایتی مطرح كنند.

مدیر بخش پایگاه اینترنتی و وبلاگ نمایشگاه و جشنواره رسانه های دیجیتال، ادامه داد: كاربران اینترنت در هر گروه سنی می توانند از بخش های مختلف بخش پایگاه و وبلاگ های اینترنتی در این نمایشگاه دیدن كنند و از مطالب و نحوه فعالیت آنها مطلع شوند.

نمایشگاه و جشنواره رسانه های دیجیتال تهران از 15 تا 24 مهرماه در مصلای امام خمینی (ره) برپاست.

 

 

نظیم: هومن بهلولی

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین