تبیان، دستیار زندگی
بعضی وقتها یک سری کارها برای ما امکان پذیر نیست مثلا در بعضی سایتها نمی توانیم وارد بشویم ( به خاطر یک دلیل مقطعی ) و تنها ابزار در دسترس ما
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ایمیل‌های به درد بخور

گوگل

اشاره:

بعضی وقتها یک سری کارها برای ما امکان پذیر نیست.مثلا در بعضی سایتها نمی توانیم وارد بشویم ( به خاطر یک دلیل مقطعی ) و تنها ابزار در دسترس ما ایمیلمان است.

شاید کمی عجیب باشد بدانید در دنیا سرویس‌های جور واجور استفاده از ایمیل هم به خدمت شما در آمده است تا بتوانید کارهایتان را به راحتی انجام دهید. این 7 آدرس ایمیل را به  شما تقدیم کنیم که شاید بتواند برایشما هم مفید واقع شود!

Pdf@koolwire.com

اگر به این آدرس یک ایمیل بزنید و به آن یک فایل مثل یک عکس یا یک پرونده آفیس را الصاق کنید این ایمیل به شما یک نسخهPDF آن را میل می کند، به همین راحتی.

photos@flickr.com

فلیکر برای شما یک آدرس در اینجا تهیه کرده است که اگر از طریق آن عکسی را ( با الصاق کردن) بفرستید آن وقت عکس شما در فلیکر آپلود می شود، موضوع نامه تیتر و بدنه نامه توضیحات عکس را تشکیل خواهند داد.

prod@writely.com

این آدرس ایمیل برای گوگل داک است و شما می توانید مطالب خود را از طریق این سامانه برای گوگل داک بفرستید.

wsmith@wordsmith.org

شما می توانید از طریق این آدرس ایمیل متن خودتان را ترجمه کنید.یعنی کلمه شما از نظر معنی برای شما باز می‌شود. ساده ترین راه برای فهمیدن ترجمه انگلیسی به انگلیسی یک لغت. فقط یادتان باشد در عنوان بنویسید define myword و در متن نامه هم که عبارتتون رو بنویسید.

go@blogger.com

اگر از داشبوردتون گزینه ارسال بوسیله ایمیل را علامت بزنید می توانید از طریق این آدرس ایمیل به بلاگرتون مطلب بفرستید. مخصوصا وقتی که در دسترس نیست.

pdf2txt@adobe.com

PDF تان را به ایمیل سنجاق کنید و آن را برای سایت آدوبی بفرستید. نسخه متنی فایل شما آماده است.این هم یک راه حل دیگر برای زمانی که یک PDF خوان دم دست نیست!

www@web2mail.com

و این هم یک ایمیل واقعا به درد بخور! سایت اجرا نمی شود؟ آدرس بدهید. یک کپی تحویل بگیرید. امتحان کنید!باشگاه کاربران تبیان – ارسالی از mostafa_gh