سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
چهارمین جشنواره و نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال از روز جمعه 16 مهرماه و در محل مصلای بزرگ امام خمینی (ره) آغاز و تا روز شنبه 24 مهرماه ادامه خواهد ....
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

 

حضور گسترده تبیان در چهارمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال

رسانه دیجیتال

چهارمین جشنواره و نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال از روز جمعه 16 مهرماه و در محل مصلای بزرگ امام خمینی (ره) آغاز و تا روز شنبه 24 مهرماه ادامه خواهد داشت.

مراسم افتتاحیه این نمایشگاه روز پنجشنبه 15 مهرماه و در ساعت 15 با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسئولان كشوری، دست‌اندركاران برگزاری و عموم مردم برگزار می‌شود.

نمایشگاه امسال در 70 هزار متر‌مربع و در قالب 850 غرفه برگزار خواهد شد كه از نظر كمی و كیفی در مقایسه با سال‌های گذشته رشد بسیار خوبی را داشته است. در این نمایشگاه 800 نرم‌افزار رسانه‌ای، 15 هزار پایگاه اینترنتی و وبلاگ‌ها، 56 بازی رایانه‌ای حضور دارند كه قریب ‌به اتفاق این نرم‌افزارها برای نخستین بار ارائه شده‌ است.

جریان‌سازی و بستر‌سازی برای تولید و توسعه محتوای منطبق بر فرهنگ بومی، ملی و اسلامی در حوزه رسانه‌های دیجیتال، توسعه خط و زبان فارسی در محیط یارانه و ابزارهای دیجیتال از اهداف برگزاری این جشنواره و نمایشگاه است.

موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان نیز امسال سعی نموده تا همچون سه دوره گذشته در این نمایشگاه حضوری موثر داشته باشد. تبیان با برپایی 5 غرفه و در بخش های مراکز و موسسات ارائه دهنده خدمات رسانه های دیجیتال، خانواده و رسانه های دیجیتال، پایگاه های اینترنتی و وب لاگ ها، نرم افزارهای تلفن همراه و بازی های رایانه ای ضمن معرفی و ارائه توضیحات به بازدیدکنندگان، خدماتی نیز ارائه می نماید.

شایان ذکر است که زمان بازدید از نمایشگاه از ساعت 10 الی 21 می باشد.

 

تنظیم : هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین