سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مجلس در بررسی تمامی امور جامعیت دارد منتظر پاسخ سازمان در خصوص عملکرد فدراسیون کشتی هستیم رئیس فراکسیون ورزش مجلس از مشخص شدن منابع موردنیاز دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برای تامین هزینه ها و پرداخت قراردادهای فصل جاری بازیک...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

منابع تامین هزینه های دو باشگاه استقلال و پرسپولیس مشخص شد

مجلس در بررسی تمامی امور جامعیت دارد
منتظر پاسخ سازمان در خصوص عملکرد فدراسیون کشتی هستیم


رئیس فراکسیون ورزش مجلس از مشخص شدن منابع موردنیاز دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برای تامین هزینه ها و پرداخت قراردادهای فصل جاری بازیکنان این دو باشگاه خبرداد.

امیررضا خادم درگفتگو با خبرنگار" مهر" با بیان مطلب فوق افزود: بدنبال جلساتی که با مسئولان سازمان تربیت بدنی داشتیم، مقررشد این سازمان مبالغ مورد نیاز دوباشگاه استقلال و پرسپولیس را ازمنابع تعیین شده تهیه کند وظرف یکی دوماه آینده کلیه مطالبات ومبالغ قرارداد بازیکنان این دوتیم پرداخت شود.

خادم اضافه کرد: براساس رایزنی های صورت گرفته این مبالغ ازطریق کمکهای ریاست جمهوری، بند ب ماده 117 برنامه چهارم و برخی دستگاههای اجرایی تامین خواهد شد، منتهی این حمایت مالی منوط به ارائه گزارش شفافی از لیست هزینه ها، مبالغ قرارداد بازیکنان، درآمدهای تبلیغاتی و... از ابتدای سال را به سازمان تربیت بدنی خواهد بود که سازمان مدعی است تاکنون چنین بیلان کاری ازسوی این دوباشگاه در اختیارسازمان قرارنگرفته است.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه پیگیری مشکلات مالی دوباشگاه استقلال و پرسپولیس بعنوان یک بحث حاشیه ای درحل مشکلات این دوباشگاه مطرح است، تصریح کرد: شان وجایگاه مجلس بسیار بالاتر ازاین است که بدنبال مطالبات مالی این دو باشگاه باشد، ولی در بررسی مشکلات این دوتیم به این معضل همیشگی برخورد کردیم و ازآنجا که برنامه های کوتاه مدت را درحل مشکلات دنبال می کردیم، به این موضوع هم به عنوان یک مسئله حاشیه ای توجه کردیم و انتظار داریم با ارائه گزارشی شفاف از وضعیت این دوباشگاه بتوانیم به حل مشکلات دوباشگاه قدیمی فوتبال کشور کمک کنیم.

وی درخصوص اختصاص ردیف بودجه مستقل برای استقلال و پرسپولیس اظهارداشت: قرار است ازسوی سازمان برنامه و بودجه پیش بینی های لازم دراین زمینه انجام شود، ولی این امرمنوط به آن است که وضعیت اداره این دوباشگاه ازنظر واگذاری به بخش خصوصی یا دولتی بودن مشخص شود تا درصورتی که اداره این دوباشگاه همچنان در اختیاربخش خصوصی قرار داشت، نسبت به اختصاص یک ردیف بودجه دولتی برای این دوباشگاه دربودجه سال آینده اقدام شود.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس پیرامون مسائلی که به تازگی پیرامون وجود اختلافات و دخالتهایی که فراکسیون ورزش مجلس درمسائل سازمان تربیت بدنی مطرح می شود، گفت: این مسائل تنها سوء تفاهماتی بود که بدلیل عدم انتقال درست مطالب به مسئولان سازمان منتقل شده بود، ولی مسئولان سازمان خود برجامعیت مجلس نسبت به تمام موضوعات دولت و بویژه سازمان تربیت بدنی معترف است و سازمان باید نسبت به عملکرد خود در مقابل مجلس پاسخگو باشد.

خادم درخصوص مسئله پیگری نتایج ضعیف تیم ملی کشتی درمسابقات مجارستان و اساسا عملکرد فدراسیون کشتی ازسوی وی بعنوان یکی ازقهرمانان و افرادی که از اوضاع و احوال این رشته آگاهی کامل دارد، گفت: بنده به عللی که کاملا شخصی است صلاح نمی بینم که در این مسئله وارد شوم، چرا که همواره در بررسی موضوعات مختلف تنها هدفم این بوده که مشکلی را حل کنم، ولی تصور می کنم با ورود من به این حوزه باعث ایجاد حاشیه هایی خواهد شد که اصل موضوع را تحت الشعاع قرار خواهد داد. البته سازمان تربیت بدنی بعنوان متولی ورزش کشور باید درخصوص فدراسیون کشتی و اساسا فدراسیونهایی که در یک دوره زمانی نتایج ضعیفی داشته اند، پاسخگوی افکارعمومی باشد وما نیز منتظر اظهارنظر کارشناسی فدراسیون کشتی درخصوص نتایج اخیر تیم ملی کشتی هستیم.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین