سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
من و كریمی فرقی ندارد؛ مرد عملم نه شعار وظیفه‌ام را برای پرسپولیس انجام داده‌ام دست شموشكی‌ها را می‌بوسم دروازه‌بان تیم پرسپولیس تهران گفت: تیم ما مشكلاتی دارد كه امیدوارم هر چه سریع‌تر برطرف شود. محمد محمدی اظهار كرد: پرسپو...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

گفتگوبا محمد محمدی دروازبان شماره یک پرسپولیس

من و كریمی فرقی ندارد؛ مرد عملم نه شعار
وظیفه‌ام را برای پرسپولیس انجام داده‌ام
دست شموشكی‌ها را می‌بوسم


دروازه‌بان تیم پرسپولیس تهران گفت: تیم ما مشكلاتی دارد كه امیدوارم هر چه سریع‌تر برطرف شود.

محمد محمدی اظهار كرد: پرسپولیس در حال حاضر مشكلات مختلفی دارد، از مسایل مالی گرفته تا معضلات دیگری كه هر كدام سد راه رشد این تیم است، البته به دلیل در پیش بودن دیدار حساس برابر استقلال لازم نمی‌دانم در مورد آن صحبت كنم اما این مشكلات باید برطرف شود تا پرسپولیس بتواند به همان تیم قدرتمند مورد علاقه‌ی هواداران تبدیل شود.

وی در مورد حضور نیافتنش در دیدار برابر صباباتری نیز گفت: من آماده بودم اما در هر صورت تركیب تیم به نظر كادر فنی بستگی دارد و به این نظر احترام می‌گذارم، با این مسایل مشكلی ندارم و تنها آرزویم بهبود شرایط پرسپولیس است.

محمدی با اشاره به دیدار برابر صبا تصریح كرد: نباید به این سادگی در بازی‌های خانگی امتیاز از دست بدهیم و در صورتی كه نتوانیم در تهران حداكثر امتیازات را به دست آوریم در پایان فصل شرایط دشوار می‌شود، البته اكنون روند تیم بسیار بهتر شده است اما تیم ما تا تبدیل شدن به پرسپولیس واقعی كار زیادی دارد.

دروازه‌بان پرسپولیس در مورد داربی تهران در هفته‌ی دهم نیز تاكید كرد: این بازی بسیار حساس است و تمامی اعضای تیم باید به منظور موفقیت دست به دست یكدیگر بدهند، داربی همواره شرایط خاصی دارد و نمی‌توان با توجه به جایگاه یا قدرت یكی از این دو تیم، برنده را پیش بینی كرد، جاذبه‌ی داربی تهران نیز در همین موضوع است، در نهایت هر تیمی كه جنگندگی، دوندگی و تعصب بیشتری در میدان داشته باشد پیروز خواهد بود.

محمدی در مورد شرایط لیگ پنجم نیز به ایسنا گفت: بزرگ‌ترین مزیت لیگ امسال تبعیض قائل نشدن میان تیم‌هاست و كلیه‌ی مسابقات نیز در مورد مقرر برگزار می‌شود، اما بحثی كه در این فصل تا اندازه‌ای مشكل‌ساز شده اشتباهات داوری است، البته من قصد جسارت به داوران را ندارم اما كمیته‌ی داوران نیز تا اندازه‌ای به این موضوع اشاره داشته است.

وی افزود: در لیگ امسال تیم‌هایی كه سرمایه‌گذاری كرده و هدفمند وارد مسابقات شده‌اند موفق هستند و اكنون در بالای جدول قرار دارند. این طبیعت فوتبال است كه هر كس هر چه بكارد درو می‌كند و باید دست مربی و بازیكنان تیمی چون شموشك را كه با هزینه كم از جان مایه می‌گذارند را بوسید، اما در هر صورت موفقیت با تیم‌هایی چون پاس و ذوب‌آهن است كه با برگزاری اردوی مناسب، تهیه‌ی امكانات سطح بالا و در اختیار گرفتن مربیان خوب شرایط ایده‌آل را فراهم آورده‌اند.

محمدی در ادامه در مورد احتمال حضور فرشید كریمی درون دروازه پرسپولیس در داربی تهران به خبرنگار ایسنا گفت: این مسایل به كادر فنی بستگی دارد، من یك سال در 30 بازی پرسپولیس بازی كردم و تا كنون نیز در بازی‌های این فصل تمام تلاش خود را انجام داده‌ام، محمد محمدی بازیكنی نیست كه به دنبال حاشیه باشد بلكه حرف‌هایش را در درون زمین می‌زند، دو سال بیرون از تركیب اصلی پرسپولیس بودم و اكنون نیز ممكن است همین اتفاق بیفتد، اما در هر صورت به حضور در پرسپولیس افتخار می‌كنم و به موفقیت این تیم اهمیت می‌دهم.

وی افزود: كریمی دوست صمیمی من است و در هر بازی كه به زمین می‌رود برای موفقیتش دعا می‌كنم، در هر صورت هواداران می‌دانند كه چه بازیكنانی برای تیم زحمت می‌كشند، من سعی می‌كنم مرد عمل باشم و اكنون نیز حتی اگر بر روی سكو باشم وجدانم راحت است كه وظیفه‌ام را برای پرسپولیس انجام داده‌ام.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین